escort izmir

Advert
Advert

BODRUM’DA SÜRPRİZ GELİŞME…

BODRUM’DA SÜRPRİZ GELİŞME…
Bu içerik 2092 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yeniden Bodrum Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi gündemde…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla Büyükşehir Belediyesine aday adayı olan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yeniden Bodrum’a aday gösterilmesi önerisinde bulunduğu ifade edildi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’ne kısa bir süre kala Bodrum’da CHP Belediye Başkan Aday Adaylığında kafalar karıştı. 2 aydır yoğun bir çalışma gösteren 8 CHP Belediye Başkan aday adayı, aday kim gösterilirse gösterilsin CHP için çalışmaya var güçleriyle devam edeceklerini açıkladılar.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP’de son dönemdeki gelişmelerden dolayı bir yarılma bekleyenlerin boşuna beklediklerini,  CHP örgütünde herhangi bir yarılma ya da ayrışmanın yaşanmayacağını söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla Büyükşehir Belediyesine aday adayı olan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yeniden Bodrum’a aday gösterilmesi önerisinde bulunduğunu kaydeden İlçe Başkanı Karahan, “Henüz hiç bir şey netleşmemiştir. Normal süreç devam etmektedir. Genel Başkanımız ve 8 aday adayı arkadaşımızla 40 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdik. Genel başkanımız bütün aday adaylarını dinlemiştir. Belediye başkanı adayımız kim olursa olsun, hiçbir arkadaşım başka bir yere gitmeyecektir. Arkadaşlarımız CHP için çalışmaya devam edeceklerdir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500