Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT SELİMİYE PAZARINI ZİYARET ETTİ…

BAŞKAN TOKAT SELİMİYE PAZARINI ZİYARET ETTİ…
Bu içerik 552 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, esnaf ziyaretlerine devam ediyor...

Pazar ziyaretleri ile esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bu kez Selimiye Mahallesi pazar esnafını ziyaret etti. Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Tokat’a, Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar, Belediyesi Meclis üyeleri, Meclis üyesi aday adayları da eşlik etti.

Selimiye Mahallesi’ndeki işyerlerini de ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Tokat, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Tokat, ekonomiye katkı açısından esnafın çok önemli rol oynadığını belirtti.

Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tokat, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek, dertlerini dinleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, kendilerini ziyaret etmesi ve yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye önem veriyoruz. Havanın soğuk olmasına rağmen bizi büyük ilgi ve sevgiyle karşılayan pazarcı kardeşlerimizin sohbetiyle içimiz ısındı. Esnaflarımızı dinleyerek hem eksiklerini hem de bizden beklentilerini öğreniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halkımızın ve esnaflarımızın ne istediklerini bilerek ortak akıl ile hareket etmeye özen gösteriyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500