Advert
Advert

MAHALLELERE GÜVENLİK KAMERASI KURULUYOR...

MAHALLELERE GÜVENLİK KAMERASI KURULUYOR...
Bu içerik 1898 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, kırsal mahallelerde ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde güvenliği sağlamak amacıyla güvenlik kamerası sistemi kuruyor…

Milas Zabıta Müdürlüğü tarafından vatandaşların güvenliği için mahallelere yüksek çözünürlüklü güvenlik kameraları takılmaya devam ediliyor. Uygulama son olarak Güllük, Ören, Ovakışlacık, Kısırlar mahallelerinde gerçekleşti.

Milas Belediyesi ilçe genelinde yaptığı çalışmaların yanı sıra beldeden ve köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerindeki hizmetleri de aksatmıyor. Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Milas’ta yaşayan vatandaşların güven ve huzuru içinde çalıştıklarını da ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bugüne kadar 20 mahallede güvenlik kamerası montajı yapıldığını kaydetti. Başkan Tokat; “Mevcut güvenlik kameralarının bakım onarımlarını yapıp, olmayan mahallelerimize de yeni kamera sistemleri kuruyoruz. Diğer mahallelerimizde güvenlik kamerası takılacak alanların keşifleri yapılmış durumda. Bu uygulama  2019 yılında da sürecek.  İlçemizde yaşayan 136 bin vatandaşımızın daha güvenli bir şehirde yaşamaları için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
DİLARA     0000-00-00 Emek mahallesine takıldı mı?