Advert
Advert
Advert

TÖRENLE HİZMETE GİRDİ…

TÖRENLE HİZMETE GİRDİ…
Bu içerik 1314 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı Hizmet Binası’nın açılışı yapıldı… Muğla Valisi Esengül Civelek, Milas İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı hizmet binasının açılış programına katıldı…

Muğla Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından İlçemize bağlı Boğaziçi Mahallesi’nde kurulan Jandarma Karakol Komutanlığı Hizmet Binası, düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılış programına Vali Esengül Civelek, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Milas Kaymakamı Eren Arslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Garnizon Kaomutanı Albay Emel Demiryakan ve ilçe protokolü katıldı.

Karakol hizmet binasının açılışında konuşan Vali Civelek; “Bugün emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin korunması için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan jandarma teşkilatımızın, özellikle yaz aylarında nüfus artışı yaşanan bu bölgede ihtiyaç duyduğu karakol komutanlığı hizmet binasının açılış töreninde bir aradayız. Teşkilatımız açılan hizmet binası ile bundan böyle görev ve yetkilerini daha hızlı, daha etkin ve daha verimli bir şekilde yerine getirebilecek. Valiliğimiz Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca yaptırılan karakol hizmet binamızın gerçekleştirilme sürecinde destek, katkı sağlayan tüm taraflara teşekkür ediyor, Boğaziçi Jandarma Karakol Komutanlığı hizmet binasının hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Konuşmanın ardından karakol hizmet binasının açılış kurdelesi Vali Civelek ve diğer protokol üyeleri tarafından kesildi. Daha sonra karakol hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Civelek, günün anısına karakol binasının bahçesine zeytin ağacı dikti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500