Advert
Advert
Advert

KIŞ DÖNEM KURSLARI BAŞLIYOR...

KIŞ DÖNEM KURSLARI BAŞLIYOR...
Bu içerik 901 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından her yıl ücretsiz olarak çocuk ve yetişkinlere yönelik verilen kış dönemi kurslarına kayıtlar başladı… Alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek müzik, karikatür, İngilizce, yaratıcı drama, ahşap şekillendirme, nakış-biçki-dikiş ve dekoratif ahşap süsleme olmak üzere toplam 7 branştaki kurslara başvurular, 31 Aralık 2018 Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü tarafından düzenlenen kış kursları eğitimleri, alanında uzman eğitmenler tarafından Güllük Mahallesi Kültür Sanat Merkezi, Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi, Hacı Aliağa Konağı, Atatürk Kültür Merkezi ve (MİŞTİ) Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu çalışma salonunda verilecek.

Kurslara katılımın her dönem arttığını ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Kurslara katılan vatandaşlarımız hem eğitim alıyor becerilerini geliştiriyor, hem de kurs ortamında yeni dostluklar kurarak sosyalleşiyorlar. Kursiyerlerimiz daha sonra açtıkları sergiler ile el emeği, göz nuru eserlerini sergileme ve satışlarını yapma fırsatı da bularak, ev ekonomilerine katkıda sağlıyorlar” dedi.

Müzik, karikatür, İngilizce, yaratıcı drama, ahşap şekillendirme, nakış-biçki-dikiş ve dekoratif ahşap süsleme branşlarının yer aldığı kış kurslarına katılmak isteyen vatandaşlar, başvurularını 31 Aralık 2018 pazartesi gününe kadar Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne ve Güllük Mahallesi Belediye Hizmet Binası’nda bulunan Zabıta birimine yapabilecekler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500