Advert
Advert
Advert

HİZMET YARIŞINDA BEN DE VARIM…

HİZMET YARIŞINDA BEN DE VARIM…
Bu içerik 1868 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler yaklaştıkça, aday adayları da birbiri ardına ortaya çıkmaya devam ediyor. Belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği kadar önemli olan mahalle muhtarlığına aday olan isimler, şimdiden seçim çalışmalarına başladı. Onlardan biri de, aynı zamanda Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut… Hacıilyas Mahalle Muhtarlığı için aday olan Turgut, mahalle sakinlerinin karşısına farklı projelerle çıkmaya hazırlanıyor.

İlimize bağlı Seydikemer doğumlu olan ve yaklaşık 38 yıldır Milas’ta yaşayan Erkan Turgut, Hacıilyas Mahalle Muhtarlığı için adaylığını resmen duyurdu. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Hacıilyas Mahalle Muhtarlığı için çalışmalara başladığını belirten Erkan Turgut, kentin en önemli mahallerinden biri olan Hacıilyas için çok farklı projelerle seçmenin karşısına çıkacağını ileri sürdü.

Aynı zamanda Milas Yörük Obaları Kültür Derneği’nin başkanlığını da yürüten Turgut; “Mahalleme ve sakinlerine sevdam var. Bu sevda ile mahalleme nasıl hizmet yapacağımı biliyor, hayata geçireceğim projelerimi uygulama arzusu ile aday oldum. Ben kişilerle değil hizmetlerle yarışırım. Tüketici değil üretici olacağım. Muhtarlık görevinde hak ve hakkaniyet olma konusunda söz veriyorum. Muhtarlık Üretmek ister, cesaret ister, emek ister. Yapacağım hizmetler sevgiyle, sabırla, şükürle ve şerefimle olacaktır.

Hacıilyas Mahalle sakinleri bana güvenirse ve bu görevi bana layık görürse, devlet kurumları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri arasında köprü görevini yaparak mahallemin tüm ihtiyaçlarının hem de kısa sürede karşılanmasını sağlayacağım.

İkbal, makam ve mevki peşinde koşmayan, daha ilk günden itibaren gece-gündüz sadece mahalle ilgilenen örnek bir muhtar olma konusunda hiçbir mahalle sakinim şüphe duymasın” diyerek, her yönüyle farklı bir muhtar profili çizeceğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500