Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR KARAOVA MAÇINDA...

YENİ MİLASSPOR KARAOVA MAÇINDA...
Bu içerik 555 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Süper Amatör Ligi’nde zirve ve şampiyonluk mücadelesi veren ilçemiz takımı Yeni Milasspor 8 Aralık Cumartesi günü Karaova Stadyumu’nda Karaovaspor ile oynuyor.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor ise 9 Aralık Pazar günü Ören Stadyumu’nda Turgutriespor’u ağırlıyor.

Yeni Milasspor’da Sular Duruldu mu?

Muğla Süper Amatör Ligi’nin en eski ve en köklü spor kulüplerinden biri olan Yeni Milasspor’da yaşanan bir dizi olaylar sonucunda kulüp yönetimi ile takımın futbolcuları arasındaki sıkıntı ve sorunlar futbolcuların sosyal medya yolunu kullanarak, takımdan ayrıldıklarını açıklamaları ve 8 Aralık Cumartesi oynanacak olan Karaova maçına çıkmama kararları sonrasında kulüp yönetiminden halen Milas Spor kamuoyunu aydınlatacak açıklamaların gelmemesi kafalarda soru işareti bırakıyor.

Deplasmanda oynanan Düğerek Güneşspor ve alınan mağlubiyet ile Ören’de oynanan Köyceğiz Belediyespor ve alınan 1-1’lik beraberlik sonrasında kulüp yönetimi faturayı takımın teknik sorumlusu Cenk Atasoy’a kesmiş ve yollar ayrılmıştı. Ayrıca takımdaki huzursuzlukların nedeni olarak gösterilen takım Kaptanı İbrahim Karayiğit’in de süresiz kadro dışı bırakıldığını açıklayan yönetimin, bu kararı sonrasında takım sporcuları takımdan ayrılmak istediklerini ve Karaova maçına çıkmayacaklarını sosyal medya hesaplarından spor kamuoyuna duyurmuşlardı.

Şimdi Ne Olacak?

Yeni Milasspor’da yaşanan bu gelişmeler sonrasında Mumcular Stadyumu’nda oynanacak olan Karaovaspor deplasman maçında sahaya futbolcuların çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz ne sporculardan ne Yeni Milasspor yönetiminden bir açıklama yapılmaması ve sorunların çözümü merakla beklenmektedir.

Süper Amatörde Haftanın Maçları

8 Aralık Cumartesi Saat 14.00

Karaovaspor- Yeni Milasspor

9 Aralık Pazar Saat 14.00

Beçin Gençlikspor- Turgutreisspor

Düğerek Güneşspor- Köyceğiz Belediyespor

Dalyanspor- Göcek Belediyespor

Gümüşlük Gençlikspor- Ortakent Yahşispor

1.Amatör Küme Ligi Maçları

8 Aralık Cumartesi Saat 14.00

Menteşe Yerküpespor- Bodrum Yalı Gençlikspor

9 Aralık Pazar Saat 14.00

Muğla Gençlerbirliğ- Milas Gençlikspor

Bodrum Göltürkbüküspor- Özpisispor

BAL Ligi Maçları

9 Aralık Pazar Saat 14.00

Yatağanspor- Aydın 1923

Sökespor- Ortaca Belediyespor

Tavas Birlikspor-ISsparta Davrazspor

Serinhisarspor-Manavgat Belediyespor

Burdur Bucak Oğuzhanspor- Kuşadasıspor

Konyaaltı Belediyespor- Kale Belediyespor

Didim Belediyespor- Kepez Belediyespor

U17 Ligi Maçları

8 Aralık Cumartesi Saat 14.00

Yeni Milasspor- Milas Gençlikspor(Selimiye)

Yatağanspor- Beçin Gençlikspor

U15 Ligi Maçları

9 Aralık Pazar Saat 14.00

Turgutreisspor- Milas Gençlikspor

Gümüşlük Gençlikspor- Bodrum 1925

Yeni Milasspor- Karaovaspor

2.Lig Maçları

8 Aralık Cumartesi Saat 13.30

Pendikspor- Fethiyespor

9 Aralık Pazar Saat 13.30

B.B.Bodrumspor-Gümüşhanespor

3.Lig Maçı

9 Aralık Pazar Saat 13.30

Kocaelispor- Muğlaspor

Masterler Ligi Maçı

8 Aralık Cumartesi Saat 14.00

Milasspor- Didimspor

Voleybol Türkiye Birinci Lig Maçı

8 Aralık Cumartesi saat 14.00

İzmir Altekmaspor- Milas Belediyespor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500