Advert
Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ, TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NDA…

MİLAS BELEDİYESİ, TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NDA…
Bu içerik 407 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan “Travel Turkey İzmir”, 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Milas Belediyesi, ilçenin tanıtımı için Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda yerini aldı.

Türkiye’nin ve farklı ülkelerin turizm zenginliklerini yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapan son tüketicilere tanıtmayı hedefleyen fuar, bu yıl da çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapması bekleniyor. Milas Belediyesi, bu yıl on ikincisi düzenlenen, Travel Turkey İzmir Fuarı’na, Milas’ın turistik değerlerinin yanı sıra kültürel ve doğal zenginlikleriyle yer alacak. Muğla Büyükşehir Belediyesi çatısı altındaki alanda tarihi değerlerinin yanı sıra halı, bal ve zeytinyağı gibi bölgesel tarım ürünleri ile de ilçe tanıtılacak. Kültürlerin, yöresel renklerin buluştuğu fuarda her yöre kendine özgü kültürel zenginliklerini tanıtıyor

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milas’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini turizm dünyasının yurt içi ve yurt dışındaki temsilcilerine en iyi şekilde tanıtmak için 6-8 11 Aralık tarihleri arasında Travel Turkey İzmir’deyiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500