Advert
Advert
Advert

HASAN ÖLMEZ İÇİN GÜREŞTİLER...

HASAN ÖLMEZ İÇİN GÜREŞTİLER...
Bu içerik 710 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas güreşinin önemli isimlerinden biri olan eski Milli Takım güreşçisi Hasan Ölmez yıllar sonra güreş sporunda son kez mayosunu giyerek, mindere çıktı.

1 Aralık Cumartesi günü Milas Spor Salonu’nda yapılan Jübile Güreş Turnuvası’na, Milas Güreş Eğitim Merkezi güreşçilerinin yanı sıra Aydın, Manisa, Fethiye ve Kuşadası’ndan gelen yaklaşık 150 güreş sporcusu mindere çıktı.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nin ortak olarak düzenledikleri güreş turnuvasında turnuvaya katılan kulüplerin tüm katılım sponsorluğunu eski milli güreşçimiz Hasan Ölmez yaptı.

Lig Maçları öncesinde son prova Milas’ta

Turnuvaya katılan kulüplerin güreşçileri lig güreşleri öncesinde minderde son kez performanslarını değerlendirdiler. Güreş turnuvasının hakemliklerini ise Mehmet Yıldırım, Nazım Sağur, Ramazan Oğuz Verim ve Milas Güreş Eğitim Merkezi Antrenörleri Bünyamin Emik ile Abdullah Aldemir yaptılar.

Milaslı eski güreşçi Milli Takım sporcusu Hasan Ölmez’inde güreştiği ve resmen güreşe veda ettiği güreş müsabakalarında turnuvaya katılan takımlara teşekkür plaketleri ile kupalarını Milas Kaymakamı Eren Aslan verdi.

Emeğe ve desteğe teşekkür ettiler

Eski milli takım güreşçimiz Hasan Ölmez’e güreş sporuna olan katkılarından dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat bir teşekkür plaketi verdi.

Milas Spor Salonu’nda yapılan Jübile Güreş Turnuvası’nı izlemeye ve eski sporcu Hasan Ölmez’e destek olmak amaçlı gelen Milas Güreş İhtisas Spor Kulübü Başkanı İlhan Hazer, Milas Esnaf Odası Başkanı Celal Devrim, Ak Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve güreş sporunu seven izleyicilerde tribünlerde yer alarak, turnuvaya destek oldular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500