Advert
Advert
Advert

BU SEÇİMLERDEN DE BAŞARIYLA BİZ ÇIKACAĞIZ...

BU SEÇİMLERDEN DE BAŞARIYLA BİZ ÇIKACAĞIZ...
Bu içerik 1756 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde geleneksel hale gelen salı toplantısı gerçekleştirildi...

Toplantıda Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat açıklamalarda bulunarak, CHP’ye yeni katılan üyelere parti rozetlerini taktı... CHP’ ye yeni katılan üyeler arasında geçmiş dönem Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olmuş Nurettin Çiftçi de bulunuyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Teşkilatı’nın her Salı düzenlediği geleneksel salı toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantıda açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkan Muhammet Tokat; “Biliyorsunuz Birol Güven, Çökertme’de yeni bir film çekiyor. Bununla ilgili telefon etti. Sabah erken saatlerde oraya gittik. Oradan geldikten sonra da çarşı esnafımız bize destek ziyaretine geldi. Onlara ayrıca teşekkür ediyorum. Hafta sonu yoğun geçti. Pazar günü deve güreşi etkinliğimiz vardı. Bu hafta sonu da Güllük’te deve güreşi etkinliğimiz var. Oraya da herkesi bekliyorum. Orada bulunmamız da yarar var. Çünkü artık seçim havasına girildi. Özellikle bütün Cumhuriyet Halk Partililerden, bütün toplumumuzdan bir şeyi özellikle rica ediyorum. Bu dönemler çok enteresan dönemlerdir. Bu dönemlerde kim ne söylüyor, kim nasıl, ne şekilde davranıyor bunu hepiniz gözlemleyin ve kafanıza yazın. İleride hafızalardan tekrar hatırlamak için. Çünkü ileride farklı şeyler konuşulabilir. Bu dönemde kim ne söylüyor, nasıl davranıyor bunu açık ve net olarak, herkes gözlemlesin. Çünkü ileride birileri tekrar kendilerini Cumhuriyet Halk Partili ve Atatürkçü olarak yutturmaya çalışabilirler. O zaman bu hafızalar devreye girecek. Ben bu sebepten dolayı herkese çizdiği yolda muvaffakiyet diliyorum. Ama özellikle Cumhuriyet Halk Partililer olarak, şunu hepimiz açık ve net olarak söylüyoruz ki biz söz verdiğimiz Cumhuriyet değerlerinden ve Atatürk tarafından çizilmiş olan yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. 2009’da da CHP’ye dönük olarak, yoğun bir yıpratma kampanyasıyla mücadele ettik. Yine mücadele ederiz. Bu seçimlerden de başarıyla biz çıkacağız. Bu konuda hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bu noktada herkesin desteğine ihtiyacımız var. Herkese el uzatmak zorundayız ve herkesin uzattığı eli de tutmak zorundayız. Bu açıdan bugün 2 değerli arkadaşımız, büyüğümüz Nurettin Çiftçi abimiz ve Mustafa Uysal arkadaşımız bize el uzatarak, dediler ki; “biz size katılmak, sizle beraber mücadele etmek, ve bu ülkenin kuruluş değerlerinin doğrultusunda beraber yol yürümek istiyoruz.” Başımızın üstünde yerleri var, Takdiri ve ilgilerinden dolayı çok mutlu olduk” dedi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın konuşmasının ardından partiye yeni üye olan Nurettin Çiftçi ve Mustafa Uysal’a üye rozetleri takıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500