Advert
Advert
Advert

MUHTARLAR TALEPLERİNİ YAZILI OLARAK İLETTİ...

MUHTARLAR TALEPLERİNİ YAZILI OLARAK İLETTİ...
Bu içerik 1010 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz mahallerinde görev yapan muhtarlar, muhtarlar toplantısında bir araya geldi.

Mylasa 48 Restaurant’ta düzenlenen muhtarlar toplantısına Milas Kaymakamı Eren Arslan ve muhtarlar katıldı. Muhtarlar mahallerindeki sorunları, istek ve taleplerini yazılı olarak ilettiler...

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milas Kaymakamı Eren Arslan; “Geçtiğimiz haftalarda muhtarlar toplantısını gerçekleştirmiştik. Bugün burada yine bir aradayız. Kaymakamlık olarak, bir talep formu hazırladık. Sizlere taleplerinizi iletebileceğiniz kağıtlar dağıtılacak, oraya mahallenizin talepleriyle alakalı dile getirmek istediklerinizi yazacaksınız. Daha sonra bu talepler valiliğe ve valilik kanalıyla da İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü’ne iletilecek” dedi.

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın konuşmasının ardından muhtarlar, istek ve taleplerini İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü’ne gönderilmek üzere, kendilerine verilen muhtar talep formuna doldurarak, teslim ettiler. Formların teslim edilmesinin ardından Milas Kaymakamlığı tarafından muhtarlara yönelik öğlen yemeği verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500