Advert
Advert
Advert

CHP’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI...

CHP’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI...
Bu içerik 1205 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Muğla İl Gençlik Örgütü düzenlemiş olduğu dayanışma yemeğiyle birlik beraberlik mesajı verdi...

Menteşe’de bulunan CNS Alışveriş Merkezi’nde, CHP Muğla İl Gençlik Örgütü üyeleri tarafından gerçekleştirilen dayanışma yemeğinde, 13 ilçedeki tüm aday adayları bir araya gelerek, hep birlikte daha güçlüyüz mesajı verdi...

Düzenlenen etkinliğe; Cumhuriyet Halk Partisi PM üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek’te katıldı.

Etkinlikte açılış konuşmasını Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin yaptı. Perçin; “Muğla’da CHP’nin gücünü, yoldaşlık ruhunun bizler için ne kadar önemli olduğunu bu gece burada bir kez daha kanıtladık. Gücümüzün birliğimizden geldiğini bir kez daha göstermiş olduk. Hatta gücümüze güç kattık. Bugün artık CHP Üniversite Komisyonu kurulmuş, 100’e yakın genç öğrenci arkadaşımız bizlerle birlikte mücadeleye dahil olmuştur ve bu gecenin gerçekleşmesinde de emekleri çok büyüktür. Sizlerin şahsında Cumhuriyet çocuklarına, Mustafa Kemal’in izinden yürüyen bu koca yürekli insanlara teşekkür ediyorum. Omuz verirsek, kavga bizimdir dersek, bu kıvılcımı yangın yapıp Zafer’in kaçınılmaz olacağını 31 Mart gecesi göreceğiz. Amacımız tüm yerellerde CHP’li belediyeleri, sosyal demokrat belediyeciliği vatandaşlarımızla kurmak, onlarla birlikte yol yürümektir”dedi.

Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin’in ardından, CHP Muğla Milletvekilleri Suat Özcan, Burak Erbay, Mürsel Alban, CHP İstanbul Milletvekili ve PM Üyesi Gökhan Zeybek, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu birer konuşma gerçekleştirerek, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Veli Karayel,,,     2018-12-07 Muğla B.Şehir Belediye Başkanlık yarışında değişim şart. Artık yeter denmelidir. Enerjik ve daha üretken bir adaya gereksinim vardır. Ayrıca ön seçim yapılmalı.