Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT’TAN TÜM ÖĞRETMENLERE ZİYARET…

BAŞKAN TOKAT’TAN TÜM ÖĞRETMENLERE ZİYARET…
Bu içerik 703 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi personeli ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ nedeniyle Milas’ta okulları ziyaret ederek, çiçek dağıttı… Belediye Başkanı Muhammet Tokat da başkan yardımcıları ile beraber ilçemizdeki okulları ziyaret ederek, çiçek dağıttı ve tüm öğretmenlerin günlerini kutladılar…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatı ile Özel Kalem Müdürlüğü’nce oluşturulan ekipler, Milas genelindeki tüm okulları ziyaret ederek, öğretmenlere çiçek dağıtımı gerçekleştirdi. Tüm okulları tek tek ziyaret ederek, çiçek dağıtımı yapan ekipler öğretmenlerin günlerini kutladı.

Belediye Başkanı Muhammet Tokat da başkan yardımcıları ile beraber ilçemizdeki okulları ziyaret ederek, çiçek dağıttı ve tüm öğretmenlerin günlerini kutladılar. Başkan Tokat ayrıca ilçedeki eğitim sendikalarını da ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutlamayı ihmal etmedi. Başkan Tokat öğretmenler günü kutlamasına ilkokul öğretmeni Ali Mehmet Çerçi’den başladı.

Öğretmenlerle ile bir araya gelerek, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladığını belirten Başkan Tokat; “Zor şartlar altında dahi görevinizi yerine getirme çabanızı görüyor ve takdir ediyorum. Bende edebiyat öğretmeni olmayı çok istemiştim ancak şartlar bizi başka mesleklere yönlendirdi. Milas Belediyesi olarak eğitim ve öğretime son derece önem veriyor, imkanlarımız çerçevesinde ilçemizdeki tüm okulların taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Eğitim kurumlarımız, sağlık kurumlarımız ve tüm ibadet hanelerimizin eksiklerini bunlar başka kurumlara ait demeden yerine getiriyoruz. Bunları yerine getirirken de bizi en çok mutlu eden okullarımıza yaptığımız hizmet oluyor. Yapılan her hizmet, çocuklarımıza, öğretmenlerimize ve ilçemize yapılıyor. Bundan sonraki süreçte de Milas Belediyesi olarak okullarımıza her türlü yardıma hazırız ve sizlere her zaman kapımız açık. Ben tekrar öğretmenler gününüzü kutluyor, ailelerinizle beraber sağlıklı, mutlu günler diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500