Advert
Advert
Advert

LİDER, LİG İKİNCİSİNE KONUK OLUYOR…

LİDER, LİG İKİNCİSİNE KONUK OLUYOR…
Bu içerik 475 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Düverek Güneşspor- Yeni Milasspor

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nin birinci takımı Yeni Milasspor ile ikinci takımı Düğerek Güneşspor hafta sonu, Muğla Düverek Stadyumu’nda kozlarını paylaşıyorlar.

Ligde oynadığı 4 maçı kazanan ilçemiz takımı Yeni Milasspor ile 3 galibiyeti ve 1 beraberliği olan Düğerek Güneşspor lig maçında Yeni Milasspor, taraftarlarının büyük desteğine güveniyor.

Galibiyet hedefi ile Muğla’ya gidecek olan Yeni Milasspor Futbol Takımı’nın Antrenörlüğünü Çenk Atasoy yapıyor.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor- Köyceğiz Belediyespor

İlçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden diğer takımımız Beçin Gençlikspor ise bu hafta sonu Ören Stadyumu’nda, Köyceğiz Belediyespor ile oynayacak.

Gümüşlük deplasman maçında kırmızı kart gören iki savunma oyuncusu Mehmet Ali Altaş ve Çağatay Kalafat’tan mahrum olarak maça çıkacak olan Beçin Gençlikspor, Köyceğiz karşılaşmasında galibiyet alarak, lige yeniden başlamak istiyor.

Haftanın Futbol Maçları Programı…

Süper Amatör Küme Ligi:

24 Kasım Cumartesi saat 14.00

Turgutreisspor- Muğla Üniversitesi

Dalaman Belediyespor- Göcek Belediyespor

25 Kasım Pazar Saat 14.00

Düğerek Güneşspor- Yeni Milasspor

Beçin Gençlikspor- Köyceğiz Belediyespor

Karaovaspor- Ortakent Yahşispor

Dalyanspor- Gümüşlük Gençlikspor

BAL Ligi Maçları:

25 Kasım Pazar saat 14.00

Yatağanspor-Serinhisarspor

Tavas Birlikspor- Ortaca Belediyespor

Burdur Bucak Oğuzhanspor- Manavgat Belediyespor

Isparta Davraz Belediyespor- Kepez Belediyespor

Didim Belediyespor- Kale Belediyespor

Sökespor- Aydın 1923

Konyaaltı Belediyespor- Kuşadasıspor

1.Amatör Küme Ligi A Grubu Maçları:

25 Kasım Pazar saat 14.00

Menteşe Yerküpespor- Milas Gençlikspor

Güllük Belediyespor- Bodrum Göltürkbüküspor

Bodrum Yalı Gençlikspor- Özpisispor

Muğla Gençlerbirliği- Bafa Belediye Zeytinspor

U17 Ligi Maçları:

24 Kasım Cumartesi saat 14.00 Selimiye Sahası

Yeni Milasspor- Gündoğanspor

Beçin Gençlikspor- Milas Gençlikspor

U15 Ligi Maçları:

25 Kasım Pazar saat 14.00

Bitez Gençlikspor- Yeni Milasspor

Milas Gençlikspor- Gümüşlük Gençlikspor (Selimiye Sahası)

Karaovaspor- Bodrum 1925

2. Lig Maç Programı:

25 Kasım Pazar saat 13.30

B.B.Bodrumspor- Sakaryaspor

Eti Mesgutspor- Fethiyespor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500