Advert
Advert
Advert

ÖĞRETMENLER TURNUVASI TAMAMLANIYOR...

ÖĞRETMENLER TURNUVASI TAMAMLANIYOR...
Bu içerik 480 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 4 grupta 17 öğretmen voleybol takımının katıldığı 24 Kasım Öğretmenler Voleybol Turnuvası 22 Kasım Perşembe günü oynanacak olan final maçlarıyla sona eriyor.

Hakemliklerini Ümit Demir, Filiz Beycur, Mustafa Emekli, Hasan Başaran, İbrahim Şahin, Onur Semiz, Tuncay İn, Merve Çakır ve Kemal Evren Keskin’in yaptıkları voleybol turnuvasında oynanan grup maçları sonunda A grubunda Sakarya Okulları, Ortaköy Ortaokulu B grubunda Sınav Lisesi, Şehit Murat İnci Lisesi, C grubunda Anadolu Lisesi, Özge Koleji ve D grubunda İmi ve Bilim Lisesi takımları çeyrek final eleme maçları oynama hakkını kazandılar.

19 ve 20 Kasım tarihlerinde oynanan eleme maçlarında ise rakiplerini yenen Sakarya Okulları, Sınav Lisesi, Anadolu Lisesi ve İmi Koleji turnuvanın yarı final maçlarını oynama hakkını kazanarak, ilk 4 takım arasına girdiler.

Çeyrek Final Maç Sonuçları...

 Sakarya Okulu:3 Özge Koleji:0

 Sınav Lisesi:3 Bilim Lisesi:0

 Anadolu Lisesi:3 Ortaköy Ortaokulu:2

 İMİ Koleji:3 Şehit Murat İnci Spor Lisesi:0

Yarı Final Eşleşmeleri

21 Kasım Çarşamba

Saat 18.00 Sakarya- Sınav

Saat 19.30 Anadolu- İMİ

Yarı Finalin 4 Takımı Şampiyon Belli Oluyor...

Sakarya Okulu, Sınav Lisesi, Anadolu Lisesi ve İMİ Koleji voleybol takımlarının mücadele edeceği final turunda rakiplerini yenen takımlar turnuvanın şampiyonluğu için yenilen takımlar ise üçüncülük karşılaşmasına çıkacaklar.

Milas Dr Mete Ersoy Ortaokulu İlk Yaz Spor Salonu’nda 22 Kasım Perşembe günü oynanacak olan final maçları sonrasında turnuvanın ödül töreni de gerçekleştirilecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500