escort izmir

Advert
Advert

‘DRONE’ YAKALADI… EKİPLER CEZA YAĞDIRDI…

‘DRONE’ YAKALADI… EKİPLER CEZA YAĞDIRDI…
Bu içerik 5588 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde, trafik polis ekipleri tarafından ‘drone’ ile gökyüzünden kırmızı ışık denetimi yapıldı… Yaklaşık 1 buçuk saat süren denetimde çok sayıda sürücüye idari para cezası kesildi…

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri tarafından, ilçemiz 23 Nisan Bulvarı’nda ‘drone’ ile gökyüzünden trafik denetimi yapıldı. Menteş Mahallesi kavşağında yer alan trafik ışıklarında yapılan denetimde kırmızı ışık ihlali yapan sürücüler tespit edildi. Trafik Denetleme Büro Amir Vekili Polis Memuru Şerif Osman Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirilen denetimlerde kırmızı ışık ihlali yapan sürücüler polis ekiplerince uygulama noktasında durduruldu.

Ekipler, yaklaşık 1 buçuk saat süren denetimde çok sayıda sürücüye idari para cezası keserken, Trafik Denetleme Büro Amir Vekili Polis Memuru Şerif Osman Yıldırım ise ‘drone’ ile denetimin şehrin bazı noktalarında artarak devam edeceği bildirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Özcan Akar     0000-00-00 İyi çalışmalar dilerim. Ehliyetim yok. Ama doğru çalışmadır. Alkollü araç kullanmayalım. Biz neyse de karşıdaki insanları düşünmeliyiz. Emniyet müdürlüğüne başarılı çalışmalar, sevgiler.