escort izmir

Advert
Advert

BAŞKAN ATICI’DAN 10 KASIM MESAJI…

BAŞKAN ATICI’DAN 10 KASIM MESAJI…
Bu içerik 643 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 80. yılında minnet ve şükranla andıklarını söyledi.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Atatürk’ün tarımsal üretime ve emeğe verdiği değerin herkesçe bilindiğini, Büyük Önder’in bununla da yetinmeyerek, bizzat kendisinin de üretimin içinde yer aldığını ve Türk üreticisine, çiftçisine modern tarım uygulamaları konusunda rehberlik ve önderlik yaptığını hatırlattı.

Atatürk’ün “Millî ekonominin temeli tarımdır”, “Türkiye'nin sahibi hakikisi ve efendisi, hakiki müstahsil olan köylüdür. O halde, herkesten daha çok refah, saadet ve servete müstahak ve lâyık olan köylüdür” sözlerinin, bu sektöre verdiği önemin en büyük göstergesi olduğunun altını çizen Başkan Atıcı, “Çalışkan, emektar, vefakar Türk köylüsü ve çiftçisi de Ata’sının kendisine duyduğu güven, verdiği önem doğrultusunda; şartlar her ne olursa olsun üretimi ve ülkemiz ekonomisine katkıyı sürdürmektedir. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 80. yılında minnet ve şükranla anıyoruz.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500