escort izmir

Advert
Advert

STRESLE NASIL BAŞEDİLECEĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

STRESLE NASIL BAŞEDİLECEĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?
Bu içerik 787 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

MİTSO, "Stresle başa çıkma" ile "Etkili iletişim ve ikna yöntemleri" konulu eğitimler düzenliyor. ABİGEM eğitimcilerinden Psikolog Besim Ogelman tarafından düzenlenecek eğitimler, 12 Kasım Pazartesi günü saat 17.30'da MİTSO'da düzenlenecek… Eğitimlere katılmak isteyenlerin 12 Kasım Pazartesi günü saat 15.00'e kadar adlarını MİTSO'ya kaydettirmeleri gerekiyor.

Personel ve üye eğitimlerini sürdüren Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nda bu kez "Stresle başa çıkma" ile "Etkili iletişim ve ikna yöntemleri" konulu eğitimler düzenleniyor. 12 Kasım Pazartesi günü saat 17.30'da düzenlenecek eğitimler ABİGEM'in uzman eğitimcilerinden Psikolog Besim Ogelman tarafından verilecek. Eğitimlere katılmak isteyenlerin kayıtlarını 12 Kasım Pazartesi günü saat 15.00'e kadar MİTSO'ya yaptırmaları gerekiyor. Kayıtlar, şahsen başvurarak veya MİTSO'nun 512 11 18'den 122 numaraya yaptırılabiliyor. MİTSO'nun düzenleyeceği her iki eğitim de ücretsiz olarak yapılacak.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, günümüzde stresle mücadelenin adeta "çağımızın hastalığı" haline geldiğini belirterek "Stresle başa çıkmadan ne işimizde, ne özel yaşamımızda başarılı olabiliriz. Bu nedenle biz de MİTSO olarak stresle başa çıkmak için yapılması gerekenlerin anlatılacağı bir eğitim düzenliyoruz. Ayrıca bu eğitimin devamında bir de "Etkili iletişim ve ikna yöntemleri" konulu ikinci bir eğitimimiz olacak. Üyelerimizi ve katılmak isteyen herkesi, ücretsiz olarak yapılacak bu eğitimlerimize bekliyoruz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500