Advert
Advert
Advert

MÜDÜR BAL, KIRSALDAKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ…

MÜDÜR BAL, KIRSALDAKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ…
Bu içerik 817 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, okul ziyaretlerine Kızılcayıkık İlkokulu, İkiztaş İlkokulu, Çomakdağ Kızılağaç İlkokulu, Ketendere İlkokulu ve Selimiye Timuçin Biliktan Çok Programlı Anadolu Lisesi ile devam ederek öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.

Okul ziyaretlerine Kızılcayıkık İlkokulu, İkiztaş İlkokulu, Çomakdağ Kızılağaç İlkokulu, Ketendere İlkokulu ve Selimiye Timuçin Biliktan Çok Programlı Anadolu Lisesi ile devam eden Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, ziyaret sırasında yöneticilerden ve öğretmenlerden okulun mevcut durumu ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alması ve incelemelerde bulunması sonrasında öğrenciler ile sohbet ederek, öğrencilerin isteklerini dinledi.

Okulların mevcut durumlarını yerinde görmek, eksikleri gidermek ve eğitim de kalitenin daha da arttırmak için okul ziyaretlerine devam ettiğini belirten Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal; “yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri değil, okullarımızda görevli öğretmen arkadaşlarımızla görüşerek, isteklerini yerinde dinliyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca geleceğimiz olan öğrencilerimizin de isteklerini dinliyor ve öğrencilerimizin geleceğe sağlam adımlarla ilerlemesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha kaliteli eğitim ortamı sunmak ve eğitim kalitesini artırmaktır” dedi.  

Öğretmen ve öğrencilerinden gelen talep ve önerileri dinledikten sonra idareci ve öğretmenlere yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Müdür Bal, ziyaretlerini sona erdirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500