escort izmir

Advert
Advert

BİSİKLET OYUNCAK DEĞİLDİR...

BİSİKLET OYUNCAK DEĞİLDİR...
Bu içerik 637 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Doğa Bisiklet Spor Kulübü MİDOBİS üyesi 3 sporcu “Bisiklet oyuncak değildir” sloganı ile başlattıkları 24 saatlik 245 km’lik Milas Aydın turunu başarıyla tamamlayarak, Milas’a döndüler.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Aydın Milas Bisiklet turuna katılan MİDOBİS üyeleri Serdar Murat Sarı, Cenk Sobucalı ve Hüseyin Altaş tur sonrası yaptıkları ortak açıklama ile Milas’ta ulaşım aracı olarak Bisiklet kullanımının yaygınlaşmasına dikkat çekmek hedefi ile Milas Aydın Bisiklet turunu gerçekleştirdiklerini belirttiler.

MİDOBİS üyesi sporcular Milas Aydın Bisiklet turunu sadece 7 saatlik bir dinlenmeyle tamamladıklarını söyleyerek, geçen sene yapılan bu parkurun başarıyla tamamlanmasının tesadüf olmadığını, insanların istedikleri takdirde başaramayacakları hiçbir şeyin bulunmadığını ifade ettiler.

Sağlıklı bir yaşam adına Bisiklet kullanmanın önemini de vurgulayan sporcular “Gün geçtikçe araç trafiği şehirlerde içinden çıkılmaz bir hal alıyor” diyerek bisiklet kullanımının önemini dile getirdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500