escort izmir

Advert
Advert

BAŞKAN KARABIYIK’TAN TEŞEKKÜR...

BAŞKAN KARABIYIK’TAN TEŞEKKÜR...
Bu içerik 881 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Spor Sezonu’nda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde ilçemizi temsil eden Yeni Milasspor Futbol Takımı Başkanı Ahmet Karabıyık, yaptığı açıklamada göreve geldikleri günden bu yana Yeni Milasspor Kulübü’ne destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Başkan Karabıyık yaptığı açıklamada Yeni Milasspor Kulübünün mazisinin çok eski günlere dayandığını ve geçmişinde birbirinden başarılı günler olduğunu vurgulayarak, “İçinde bulunduğumuz yıl çok daha zor şartlar altındayız ancak yılmadan hem şampiyonluk hem de BAL Ligi hedefimiz için mücadelemizi en iyi şekilde gerçekleştireceğiz” dedi.

Turgutreis galibiyetini kutladı

4 Kasım Pazar günü Ören Stadyumu’nda oynadıkları Turgutreisspor lig maçı ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Başkan Karabıyık, “Bu maç öncesinde Ören’de kamp yapan takımımıza destek olan Haluk Motel İşletmesi sahibi Mehmet Özçelik’e kahvaltı ve akşam yemeklerinde sponsorluğumuzu yapan CHP Milas Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı Dr. Mehmet Tiryaki’ye,Örenli iş adamı Mehmet Yılmaz’a ve Bircan Balıkçılık sahibi Mustafa Bircan’a hem şahsım hem de kulübüm sporcularım adına teşekkür ediyorum.

Bu destekler takımımıza moral veren desteklerdir. Bu anlamda gelecek günlerde bu tür desteklerin devam edeceği inancındayım.

Turgutreis maçına gelince alınan galibiyet ve iyi oyun hepimizi son derece mutlu etmiştir. Kurduğumuz bu takım şampiyonluk yolunda yüzümüzü güldürecek karakterde futbolculardan oluşmuştur.

Alınan galibiyet için tüm sporcuları ve teknik heyeti kutluyorum. Ayrıca doksan dakika susmadan takımımızı destekleyen Sevdamsın Yeni Milasspor taraftarlarına da teşekkür ediyorum. Alınan galibiyette takımımızın taraftarlarının her zaman payı vardı” dedi.

Yaşanan olaylar üzücü

Maç içerisinde yaşanan sporla bağdaşmayan bazı olayların üzüntüsünü yaşadığımız da belirten Başkan Karabıyık, “Yeni Milasspor taraftarlarının bazılarının maçın atmosferi ve gerginliğinden kaynaklanan davranışları elbette hepimizi üzmüştür. Bu tür olayların bir daha yaşanmayacağı inancındayım, Yeni Milasspor’un ardındaki en büyük itici taraftarlarıdır.

Maçımızı izlemeye gelen Muğla Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz’a, Muğla ASKF Yönetim Başkanı Mehmet Top’a Futboldan Sorumlu Ali Karakaya’ya, Futbol Federasyonumuz Temsilcisi Levent Akyer’e teşekkür ediyorum.

İnşallah bu sene o sene olacak diyelim ve BAL Ligine doğru hep birlikte başarıyla koşalım” açıklamasında bulundu.

Beçin Gençlikspor Maçına Davet Etti

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık 11 Kasım Pazar günü Ören Stadyumu’nda 14’te oynayacakları Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor lig maçına yine tüm taraftarları maça davet edrek, “iki takımında Milas’ın takımı olduğunu unutmadan saha içinde ve dışında dostane ve sportmence geçecek bir maç olmasını bekliyorum”dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500