Advert
Advert
Advert

KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI...

KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI...
Bu içerik 501 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat başkanlığında gerçekleştirildi.

Mehmet Öztaş,İlknur Öner,Hayrı Balcı ve İhsan Akarsu’nun katılmadığı meclis toplantısında 18 ana gündem maddesi görüşülerek karar bağlandı.

Gündem maddelerinde vatandaşların mülkiyeti Milas Belediyesine ait taşınmazları satın alma taleplerinin çoğunlukta olduğu, Kasım ayı meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; hayatını kaybeden Milas’ın sevilen hayırsever iş adamı Mehmet Önal Karadeveci’ye Allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diledi.

Başkan Tokat sözlerine şöyle devam etti ; “İlçemizin çok hayırsever tanınmış ve sevilen iş adamı sayın Mehmet Önal Karadeveci’yi kaybettik. Ben kendisine Allahtan rahmet, ailesine ve tüm Milas halkına başsağlığı diliyorum. Merhum yakın zamanda çok sıkıntılar yaşadı. Ama evveliyatında ilçemizin tanınması ve kalkınması adına çok önemli katkılar sağlamış sevdiğimiz bir büyüğümüz. Vefatından dolayı çok üzgün olduğumu belirterek, tekrar Allahtan rahmet diliyorum”

Başkan Tokat’ın konuşmasının ardından çoğunluğu vatandaşların, mülkiyeti Milas Belediyesine ait taşınmazların satın alma talebinin oluşturduğu gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yapılan görüşmenin ardından ilgili maddelerin İmar Komisyonuna havaleleri meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 18. Maddesinde yer alan İmar Komisyon Raporlarının görüşülmesinde ise bazı maddeler kabul edilirken bazı maddelerde komisyon tarafından ret edildi. Kasım ayı meclis toplantısı öneri ve taleplerin dinlenmesinin ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500