Advert
Advert
Advert

ÖĞRETMENLER TURNUVASI FİKSTÜRÜ DEĞİŞTİ...

ÖĞRETMENLER TURNUVASI FİKSTÜRÜ DEĞİŞTİ...
Bu içerik 471 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Dr.Mete Ersoy Ortaokulu Spor Salonu’nda oynanmaya başlandı.

2 grupta 18 takımın katılımıyla başlayan ve ilk gün karşılaşmaları ile devam eden Öğretmenler Voleybol Turnuvası’nda turnuvaya katlan voleybol takımlarının talebi doğrultusunda hem gruplarda değişiklik hem de müsabakaların oynanışında değişiklikler yapıldı. 18 takım 4 gruba ayrılarak, maçlar 3 set yerine 5 set üzerinden oynanmaya başlandı.

A Grubu Takımları

1-İmam Hatip Lisesi 2-Ortaköy Ortaokulu 3-Fen Lisesi 4-EML Turkuaz 5-Sakarya Okulu

B Grubu Takımları

1-Sınav Lisesi 2-EML Sarı 3-Remzi Ozan Okulu 4-Timuçin Biliktan Lisesi 5-Şehit Murat İnci Spor Lisesi

C Grubu Takımları

1-Anadolu Lisesi 2-Özge Koleji 3-Dr Mete Ersoy Ortaokulu 4-TEK Koleji

D Grubu Takımları

1-İMİ Koleji 2-Bilim Lisesi 3-23 Nisan İlkokulu 4-Koru Yüksel Çağlar Ortaokulu

Mücadele 5 set üzerinden oynanıyor

Hafta içi 18.00-21.00 saatleri arasında yapılacak olan voleybol turnuvası müsabakalarının hakemliklerini Ümit Demir, Filiz Beycur, Mustafa Emekli, Hasan Başaran, İbrahim Şahin, Onur Semiz, Tuncay İn, Merve Çakır ve Kemal Evren Keskin yapıyorlar.

24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol turnuvasının ilk gün karşılaşmaları öncesinde turnuvanın açılış konuşmasını yapan Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyerek, 24 Kasım Öğretmenler Voleybol Turnuvası’nın başarılı bir şekilde geçmesi dileklerini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal turnuvanın ilk iki maçında önce Dr Mete Ersoy daha sonra ise EML Turkuaz voleybol takımlarının formalarını giyerek sahada mücadele etti.

Turnuvada Oynanan Maçların Sonuçları

İmam Hatip Lisesi:3 Ortaköy Ortaokulu:0

İMİ Koleji:3 Bilim Lisesi:0

Turnuvada Oynanacak Maçların Programı

2 Kasım Cuma

Saat 18.00 EML Sarı- Remzi Ozan Okulu

Saat 19.30 Özge Koleji-TEK Koleji

Saat 21.00 Sınav Lisesi-Timuçin Biliktan Lisesi

5 Kasım Pazartesi

Saat 18.00 Anadolu Lisesi-TEK Koleji

Saat 19.30 Ortaköy Ortaokulu-Sakarya Okulu

6 Kasım Salı

Saat 18.00 Fen Lisesi-EML Turkuaz

Saat 19.30 23 Nisan İlkokulu-Koru Yüksel Çağlar Ortaokulu

7 Kasım Çarşamba

Saat 18.00 Şehit Murat İnci Spor Lisesi-Remzi Ozan İlkokulu

Saat 19.30 Anadolu Lisesi-Dr Mete Ersoy Ortaokulu

21.00 İmam Hatip Lisesi-Sakarya Okulu

8 Kasım Perşembe

Saat 18.00 Fen Lisesi- Sakarya Okulu

Saat 19.30 Sınav Lisesi-Şehit Murat İnci Spor Lisesi

9 Kasım Cuma

Saat 18.00 Özge Koleji-Dr Mete Ersoy Ortaokulu

Saat 19.30 Bilim Lisesi-Koru Yüksel Çağlar İlkokulu

Saat 21.00 İmam Hatip Lisesi- EML Turkuaz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500