Advert
Advert
Advert

İLİMİZ TAKIMLARI MAÇLARI...

İLİMİZ TAKIMLARI MAÇLARI...
Bu içerik 453 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor Turgutreisspor ile Beçinspor Gümüşlükle oynuyor

İlçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil eden takımlarımızdan Yeni Milasspor bu hafta sonu pazar günü Ören Stadyumu’nda, Turgutreispor ile karşılaşıyor. Beçin Gençlikspor ise deplasmanda Gümüşlük Gençlikspora konuk olacak.

Bal Ligindeki temsilcilerimizden Yatağanspor pazar günü kendi sahasında Konyaaltı Belediyespor ile karşılaşırken Ortaca Belediyespor ise deplasmanda Manavgat Belediyespor’a konuk olacak.

Haftanın Futbol Karşılaşmaları

Süper Amatör Küme Ligi

3 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Göcek Belediyespor-Muğla Üniversitesi

Karaovaspor- Dalaman Belediyespor

4 Kasım Pazar Saat 14.00

Yeni Milasspor- Turgutreisspor

Gümüşlük Gençlikspor- Milas Bld Beçin Gençlikspor

Ortakent Yahşispor-Köyceğiz Belediyespor

Dalyanspor- Düverek Güneşspor

BAL Ligi Maçları

4 Kasım Pazar Saat 13.30

Yatağanspor- Konyaaltı Belediyespor

Manavgat Belediyespor-Ortaca Belediyespor

Aydın 1923- Isparta Davrazspor

Kale Belediyespor- Kepez Belediyespor

Burdur Bucak Oğuzhanspor- Sökespor

Serinhisar Belediyespor-Didim Belediyespor

Kuşadasıspor-Tavas Birlikspor

1.Amatör Küme Ligi Maçları

3 Kasım Cumartesi Saat 14.00

Özpisispor-Menteşe Yerküpespor

4 Kasım Pazar Saat 14.00

Göltürkbüküspor- Milas Gençlikspor

Güllük Belediyespor- Muğla Gençlerbirliği

Bafa Belediye Zeytinspor- Bodrum Yalı Gençlikspor

U17 Ligi Maçları

3 Kasım Cumartesi

Saat 12.00

Milas Gençlikspor-Gündoğanspor

Saat 14.00

Beçin Gençlikspor-Milas Erginspor

Yatağanspor- Yeni Milasspor

U15 Ligi Maçları

4 Kasım Pazar

Saat 12.00

Gümüşlük Gençlikspor- Yeni Milasspor

Saat 14.00

Bodrum 1925- Turgutreisspor

Karaovaspor- Bitez Gençlikspor

İkinci Lig Maçları

4 Kasım Pazar Saat 13.30

Fethiyespor- Zonguldak Kömürspor

5 Kasım Pazartesi Saat 13.30

Hacettepespor- B.B.Bodrumspor

Üçüncü Lig Maçı

4 Kasım Pazar saat 13.30

Muğlaspor- Payasspor

VOLEYBOL KARŞILAŞMALARI

Büyük Erkekler Ligi

3 Kasım Cumartesi Saat 14.00

İzmir Bornova Anadolu Lisesi- Milas Belediyespor

Genç Erkekler Maçı (Milas Atatürk Spor Kompleksi)

Saat 15.30

Milas Belediyespor-Bodrum Yarımadaspor

Küçük Erkekler Maçı(Milas Atatürk Spor Kompleksi)

Saat 14.00

Milas Belediyespor- Datça Belediyespor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500