Advert
Advert
Advert

MİLAS’TA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

MİLAS’TA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…
Bu içerik 3119 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz genelinde hizmet veren düğün, eğlence mekanlarına sahte alkol tedariki yapıldığı ihbarı üzerine düzenlenen operasyonla kaçak içki ve kaçak sigara ele geçirildi… Operasyon kapsamında 11 kişi gözaltına alındı…

İlçemizde yaşayan vatandaşların ve alkollü satış yapan bayilerin; düğün ve eğlence mekanlarına bazı vatandaşların sahte içki satışı yaptığı yönündeki şikayetleri üzerine Muğla İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Milas Grup Amirliği tarafından operasyon düzenlendi. Milas KOM Grup Amirliği ekiplerinin 6 aylık sıkı bir takibin ardından düzenlediği eşzamanlı operasyonda;  810 şişe viski ve rakıdan oluşan sahte ve kaçak içki, 660 paket kaçak sigara,  şüphelilerden birinin evinde kaçak ve sahte içki üretildiğini gösteren 5 litrelik 2 adet su şişesine konulmuş 3,5 litre sahte rakı, 1 litre etil alkol, 72 adet doldurmaya hazır vaziyette boş rakı şişesi, 144 adet içki şişesi kapağı,  12 sayfa içki etiketi ve kapak mührü aparatları ele geçirildi.

İstanbul, Aydın, Bodrum ve Milas’ta yapılan eşzamanlı operasyonda B.B., C.B., H.K., A.B., U.K., A.T., T.Y., K.K., E.A., M.Z.Ş. ve Y.E.B. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan 11 şahıs, sorgularının ardından Milas Adliyesi’ne sevk edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin Turan     0000-00-00 halkın sağlığı ile oynayanlar cezasını görmeli.