escort izmir

Advert
Advert

VALİ VEKİLİ ÖZDEMİR MİLASLI MUHTARLARI DİNLEDİ…

VALİ VEKİLİ ÖZDEMİR MİLASLI MUHTARLARI DİNLEDİ…
Bu içerik 768 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde her ay düzenlenen ‘Muhtarlar Toplantısı’ Muğla Vali Vekili Fethi Özdemir, başkanlığında gerçekleştirildi… Vali Vekili Özdemir mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi…

Milas Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Vekili Özdemir’in yanı sıra; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İl Sağlık Müdürü İskender Gencer, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şakir Fırat Erkal, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Uğur Şeren, Muğla Sivil Toplumla İlişkiler Müdür Vekili Cengiz Demirci, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü 26. Şube Şefi Duru Öztop, AYDEM ve MUSKİ Bölge Yetkilileri, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar ve Faik Karagöz, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas İlçe Tarım Müdürü Eşref Arslan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Orman İşletme Müdürü İbrahim Çetin Akkaya, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, kurum amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Muğla Vali Vekili Fethi Özdemir tüm katılımcılara ‘hoşgeldiniz’ diyerek, “Sizlerle beraber olduğum için çok mutlu oldum. Çokta kalabalık bir katılım sağlamışsınız. Milas, çok büyük bir ilçemiz… Bizim de çok önem verdiğimiz bir ilçe. Tarımıyla, tarihiyle, turizmiyle ve ilimizde tek Organize Sanayisi bulunan tek ilçemiz Milas. Aynı zamanda Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanı olduğum için buraya gelmeden önce kaymakamımızla birlikte Organize Sanayi Bölgesi’ne geçerek yapılan çalışmaları yerinde inceledim. Ayrıca Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı olarak kırsaldaki mahallelerimize kilit parke döşeme işlemleri de yapıyoruz ve yapmaya devam ediyoruz. İlçelerimizde sizler her ay kaymakamlarımız başkanlığında bir araya geliyorsunuz. Bakanlığımızın gönderdiği genelgeyle de yılda bir kere de muhtarlar toplantısına her ilçede valiliğimiz başkanlık ediyor. Bugün bu nedenle buradayız. Benimle birlikte ilimizden birçok il ve ilçe müdürü arkadaşımız da buraya geldi. Dolayısıyla sizler varsa sorunlarınız, taleplerinizi bizlere ileteceksiniz. Burada çözümü mümkün ise sonuca kavuşturacağız” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından mahalle muhtarları yaşadıkları sorunları sırayla dile getirirken, Vali Vekili Özdemir yaşanan sıkıntı ve ihtiyaçların kurum amirleri tarafından not edilip, değerlendirileceğini ifade etti. Vali Vekili Özdemir, toplantı sonunda muhtarlara görevlerinde başarı ve kolaylıklar dileyerek ilçemizden ayrıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500