Advert
Advert
Advert

ESNAF İLGİSİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ…

ESNAF İLGİSİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ…
Bu içerik 1402 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Haber: Gizem KAPUSUZ

Küçük Sanayi Sitesi girişinde yer alan demir kemer, demir kemerin üzerindeki solmuş tabela ve demir kemerin üzerindeki parçalanmış Türk Bayrağı esnafın tepkisine neden oldu…

Koru-Baharlı Milas Küçük Sanayi Sitesi girişinde ziyaretçileri karşılayan paslanmış demir kemer, demir kemerin üzerindeki soluk, atıl görünüşlü tabela ve parçalanmış Türk Bayrağı görenleri şaşkına uğratıyor. Küçük Sanayi esnafı bakımsızlıktan kararan, pas tutan demir kemerin ve yırtılmış Türk Bayrağı’nın Milas’a yakışmadığını ve bir an önce ilgililerin bu sorunu çözmesi gerektiğini ifade ettiler.

Koru-Baharlı Milas Küçük Sanayi Sitesi’nin başlı başına sorunlar yumağı olduğunu söyleyen Milas Küçük Sanayi esnafı; “Sanayi sitemizin çevre düzenlemesi çok kötü, bazı yollarımız bozuk, çöpler zamanında toplanmıyor. Sanayi sitemizin sorunları saymakla bitmiyor. Yetkililer koltuklarından kalkıp bir çevrelerine baksınlar artık. Sanayi sitemiz kötü-atıl görünümünde. Girişteki paslanmış demir kemerle başlayan bu kötü görüntü içeride de devam ediyor. Sanayi esnafları olarak yetkililerin sesimizi duymasını ve sanayi sitemizle ilgilenmelerini istiyoruz” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500