escort izmir

Advert
Advert

GÖNÜLLÜ TANIŞMA TOPLANTISINA DAVET…

GÖNÜLLÜ TANIŞMA TOPLANTISINA DAVET…
Bu içerik 1259 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AKUT Bodrum ekibi ve Milas birimi çalışmalarına aralıksız devam ediyor…

Milas ve çevresinde, başta doğal afetler olmak üzere ihtiyaç duyulacak durumlar için 7/24 hazır bekleyen Akut Milas Birimi, gönüllü tanışma toplantısı düzenliyor.

1 No’lu Sağlık Ocağı arkasında bulunan AKUT Milas Operasyon Merkezi’nde 31 Ekim 2018 Çarşamba günü düzenlenecek gönüllü tanışma toplantısına tüm Milas halkını davet eden AKUT Milas Birim Sorumlusu Mehmet Nergiz; “2009 yılından bu yana Milas ve Bodrum da AKUT Arama Kurtarma Derneği olarak yaklaşık 60 aktif gönüllümüz ile 230’un üzerinde operasyon gerçekleştirdik.

Bu operasyonlarda 77 canlı insan ve 110 canlı hayvanın kötü koşullardan sağlıklı ortamlara nakilleri sağlanmış, 90 yangında söndürme ve soğutma çalışmalarında bulunulmuş, 30000 öğrenci ve yetişkine afet bilgilendirme seminerleri verilmiş ve birçok sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirilmiştir.

AKUT Bodrum ekibi ve Milas birimi bütün bu çalışmaları karşılıksız yardımseverlik ve gönüllülük esası ile gerçekleştirmektedir.  Milas ve çevresinde, başta doğal afetler olmak üzere ihtiyaç duyulacak durumlar için 7/24 hazır bulunulmaktadır. Çalışmalarımızda bizimle birlikte olmak isteyen yardımsever arkadaşlarımızla 31 Ekim Çarşamba akşamı saat 19- 21 arası yeni gönüllü tanışma toplantısı düzenlenecektir.

1 No’lu Sağlık Ocağı arkasındaki AKUT Milas Operasyon Merkezi’ndeki toplantıya, karşılıksız yardımseverlilikle yanımızda olmak isteyen gönüllülerimizi bekliyoruz.

AKUT bünyesinde sosyal sorumluluk projeleri, doğada arama kurtarma, eğitim, seminer, lojistik destek gibi herkesin yapabileceği birçok çalışma alanı mevcuttur.

 Destekleriniz için şimdiden AKUT Milas birimi adına teşekkür ederiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500