Advert
Advert
Advert

CUMHURİYET BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANACAK…

CUMHURİYET BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANACAK…
Bu içerik 1203 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de bir dizi etkinlikle kutlanacak…

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı 28 Ekim 2018 Pazar günü saat 13’te Atatürk Anıtı’na Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasıyla başlayacak. Tören, çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşımızın okunmasıyla sona erecek.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ikinci bölümü, 29 Ekim Pazartesi günü saat 9’da Kaymakam Eren Arslan’ın, makamında, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinin kutlamalarını kabulüyle başlayacak.

Kaymakamlık makamında tebriklerin kabulünün ardından İlçemiz Atapark’ta devam edecek olan kutlama programında; İlçe Kaymakamı, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanının, törene katılan öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasının ardından Kaymakam Eren Arslan, günün önem ve anlamını belirten bir konuşma yapacak. Cumhuriyetin 95. yılı dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından, Gürel Lök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından 2 şiir seslendirilecek. Öğrenciler tarafından halk oyunları gösterisinin ardından kutlama etkinliği tören geçişi ile sona erecek.

Fener Alayı ve Tolga Çandar Konseri…

Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kapsamında Milas Belediyesi tarafından 29 Ekim 2018 Pazartesi akşamı geleneksel Cumhuriyet Yürüyüşü/Fener Alayı düzenlenecek. Saat 19’da Atapark’tan başlayacak olan Cumhuriyet Yürüyüşü, yine Atapark’ta sona erecek. Milas Belediyesi tarafından düzenlenecek Atapark’taki etkinlik, Tolga Çandar konseri ile sona erecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500