escort izmir

Advert
Advert

İKİNCİ OTURUM TAMAMLANDI…

İKİNCİ OTURUM TAMAMLANDI…
Bu içerik 612 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumunu tamamladı. Oturum sonunda Milas Belediyesi’nin 2019 yılı bütçesi 150 milyon olarak belirlendi…

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 25 Ekim Perşembe günü saat 10’da yapılan toplantıya; İlknur Öner, Ejder Üstek ve Ahmet Kılbey mazeretli olarak, Tevfik Kırçın, Mehmet Yılmaz ve Hayri Balcı’nın ise mazeret bildirmediği görüldü.

Ekim ayı meclis ikinci oturumunda; plan ve bütçe komisyon raporu, 2019 performans raporu, 2019 yılı bütçe kararnamesi, 2019 yılı gider bütçesi, 2019 yılı gelir bütçesi, 2019 yılı bütçesine ait finansmanın ekonomik sınıflandırılması, 2019 yılına ait ayrıntılı harcama programı ve finans programı ve 2019 yılı içinde hizmet karşılığı alınacak ücret tarifeleri görüşüldü.

Katipler Gülşen Gökçe ve Aysun Yılmaz tarafından tek tek okunan raporlar, meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

Ekim ayı meclis ikinci oturumu sonunda Milas Belediyesi’nin 2019 yılı bütçesinin 150 milyon olmasına ve hizmet karşılığı alınacak ücretlerin %20 oranında arttırılmasına karar verildi.

Oturum dilek ve temennilerin dinlenmesinin ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500