escort izmir

Advert
Advert

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR…

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR…
Bu içerik 859 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sosyal sorumluluk projeleriyle sıkça adından bahsettiren Turkish Classic Car Murat 124 Grubu üyeleri tarafından, tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor…

Turkish Classic Car Murat 124 Grubu üyeleri tarafından, 21 Ekim 2018 Pazar günü özel bireylere yönelik düzenlenen Tarihte Gezmeye Engel Yok etkinliğinde, hayırseverler tarafından ihtiyaç sahiplerine yönelik bağışlanan 10 tekerlekli sandalye kurum-kuruluş ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı, kalan sandalyelerin de dağıtımına devam ediliyor.

Turkish Classic Car Murat 124 Grubu Kurucusu İbrahim Çelik; “Manüel tekerlekli sandalyelerimizden 10 tanesi sahiplerini buldu. Verdiğimiz bu 10 tekerlekli sandalyeden ikisini Milas Rehberlik ve Araştırma Merkezine hediye ettik. Diğer tekerlekli sandalyelerimiz ise ilimizin çeşitli bölgelerinden bizlere ulaşan vatandaşlara dağıtıldı. Etkinliğimizi haber yaparak, ihtiyaç sahiplerine ulaşmamızı sağlayan habermilas.com’a çok teşekkür ederiz. Sizler aracılığı ile bir kez daha ihtiyaç sahiplerimizin bizlere ulaşabileceğini duyuruyoruz. Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bizlere Turkish Classic Car Murat 124 Facebook sayfamızdan veya Bodrum Deveci Otomotiv Mesut Aşıcı’ya ulaşabilirler” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500