Advert
Advert
Advert

BAL-SER’DEN, EVDEKİ MUTLULUĞA DESTEK…

BAL-SER’DEN, EVDEKİ MUTLULUĞA DESTEK…
Bu içerik 3284 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren BAL-SER Yapı Market, her Pazar Star TV’de yayınlanan ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına malzeme desteği sundu…

İşletmeciliğini Milas Belediye Meclis Üyesi, iş adamı Hayri Balcı ve oğulları Osman Balcı, Emre Balcı ve Eray Balcı’nın yaptığı, İlçemiz 23 Nisan Bulvarı’nda yer alan BAL-SER Yapı Market; cansız manken olarak tanınan Vahe Kılıçarslan’ın Star TV’de yayınlanan ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına konuk olarak, Muğla’da bir evin yenilenmesinde kullanılmak üzere malzeme desteğinde bulundu.

BAL-SER Yapı Market’te gerçekleştirilen program çekimlerinde işletme hakkında bilgi veren Emre Balcı; “40 yıldır Muğla Bölgesi’nde inşaat ve yapı sektörü alanında vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Burada ki amacımız en kaliteli malzemeyi, en uygun fiyatlarla halkımıza ulaştırmak. BAL-SER Yapı Market olarak, Star TV’ye ve Vahe ile Evdeki Mutluluk programı ekibine bizi ziyaret ederek malzeme tedariki konusunda bizleri seçtikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Her Pazar Star TV ekranlarında saat 12’de yayınlanan programının sunucusu Vahe Kılıçarslan da, misafirperverliklerinden dolayı BAL-SER Yapı Market işletmecilerine, personeline ve Milaslılara teşekkür ederek; “Gördüğüm en güzel mağazalardan biriydi. 40 yıldır bölgeye hizmet veren BAL-SER Yapı Market ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Biz de ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına verdikleri desteklerlerden dolayı başta Sayın Hayri Balcı başta olmak üzere BAL-SER Yapı Market ekibine teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Kılıçarslan, program çekimlerinin ardından, BAL-SER ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretini sonlandırdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500