escort izmir

Advert
Advert

GÜLLÜKSPOR’A DESTEKLER DEVAM EDİYOR…

GÜLLÜKSPOR’A DESTEKLER DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 675 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 futbol sezonunda, Muğla Birinci Amatör Küme Ligi A grubunda mücadele eden ilçemiz mahallesi eski belde takımımız Güllükspor’a, Güllük esnafının desteği devam ediyor.

Son olarak 21 Ekim Pazar günü Güllük Stadyumu’nda Milas Gençlikspor ile oynanan Muğla Birinci Amatör Küme Ligi maçı öncesinde, takımın sporcu ve yöneticilerine sabah kahvaltısı vererek destek olan Güllük esnaflarından Sade Cafe Bistro İşletmecisi Birol Okar yaptığı açıklamada, Güllükspor’a sezon içersinde verecekleri bu tür etkinliklerle destek olacaklarını belirterek, “ismimizi taşıyan ve adımızı duyuran Güllükspor’a yeni sezonda başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

Verilen sabah kahvaltısına Güllüspor’un yeni kulüp başkanı Yılmaz Kadık, eski kulüp başkanı ve yönetici Sinan Erbey, takımın antrenörü Savaş Yücedağ, takımın genel kaptanı Murat Tün ve sporcular katıldılar.

Kulüp Başkanı Yılmaz Kadık’ta yaptığı açıklamada, yapılan bu tür desteklerin bir spor kulübün spor mücadelesinde moral ve motivasyonu olduğunu vurgulayarak, Güllük Sade Cafe’ye sporcuları adına teşekkür ettiğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500