Advert
Advert
Advert

BODRUM DEPLASMANDA, FETHİYE VE MUĞLA EVİNDE…

BODRUM DEPLASMANDA, FETHİYE VE MUĞLA EVİNDE…
Bu içerik 514 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlimizi Türkiye İkinci Lig’de temsil eden takımlarımızdan B.B.Bodrumspor Keçiörenspor ile deplasmanda zor bir karşılaşmaya çıkacak. 17 Ekim Çarşamba günü Bodrum sahasında oynadığı karşılaşmada Samsunspor’a 2-0 yenilen Bodrumspor, kaybettiği 3 puanı telefi etmek için Ankara’ya gidiyor. İkinci ligdeki diğer takımımız Fethiyespor ise kendi evinde Kahramanmaraşspor’u ağırlıyor.

Üçüncü ligde mücadele eden Muğlaspor, Pazar günü Halide Edip Adıvarspor’u Muğla Atatürk Stadyumu’nda konuk ediyor.

Voleybolda Konya’dayız…

Türkiye Birinci Voleybol Ligi’nde yer alan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı 20 Ekim Cumartesi günü Konya deplasmanında, Konya Büyükşehir Belediyespor ile mücadele edecek.

Hafta sonu Oynanacak Maçların Programı:

İkinci Lig Maçları

21 Ekim Pazar

Saat 14.30

Keçiörenspor- B.B.Bodrumspor

Saat 19.00

Fethiyespor- Kahramanmaraş

Üçüncü Lig Maçı

21 Ekim Pazar

Saat 15.00

Muğlaspor- Halide Edip Adıvarspor

BAL Ligi Maçları

21 Ekim Pazar Saat 15.00

Aydın 1923-Ortaca Belediyespor

Yatağanspor-Didim Belediyespor

Konyaaltı Belediyespor-Sökespor

Bucak Burdur Oğuzhanspor- Tavas Birlikspor

Serinhisarspor- Isparta Davrazspor

Manavgat Belediyespor-  Kale Belediyespor

Kuşadasıspor- Kepez Belediyespor

1.Amatör Küme Ligi Maçları

21 Ekim Pazar Saat 15.00

Güllük Belediyespor- Milas Gençlikspor

Özpisispor- Bafa Belediye Zeytinspor

Muğla Gençler Birliği- Menteşe Yerküpespor

Bodrum Göltürbüküspor- Bodrum Yalı Gençlikspor

U17 ligi Maçları

20 Ekim Cumartesi

Saat 13.00 Milas Gençlik- Yeni Milasspor

Saat 15.00 Beçin Gençlikspor-Yatağanspor

U15 ligi Maçları

21 Ekim Pazar

Saat 13.00 Karaova- Yeni Milas

Saat 15.00 Milas Gençlik- Turgutreis

VOLEYBOL Maçları

Büyük Erkekler Birinci Lig

20 Ekim Cumartesi Saat 14.00

Konya Büyükşehir Belediyesi- Milas Belediyesi

Küçük Kızlar

21 Ekim Pazar

Saat 14.00 Milas Erginspor- Bodrum İhtisasspor C

Saat 15.00 Milas Özge Koleji- Bodrum Voleybol

Küçük Erkekler

15.30 Milas Belediyesi- Menteşe Belediyesi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500