Advert
Advert
Advert

TEKERLEKLİ SANDALYE YARDIMI…

TEKERLEKLİ SANDALYE YARDIMI…
Bu içerik 967 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, sosyal belediyecilikteki atılımını her geçen gün artırıyor. Geçen yıllarda da onlarca engelli vatandaşa tekerlekli sandalye yardımında bulunan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 3 vatandaşın daha bu konuyla ilgili talebini yerine getirdi.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, tarafından yapılan alan çalışmaları esnasında tespit edilen ve Müdürlüğe başvuran vatandaşların taleplerini değerlendiren Sosyal Yardım işleri Müdürlüğü, akülü (şarjlı) ve manüel tekerlekli sandalye dağıtımını ve engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için engelli rampası yapımına periyodik olarak devam ediyor.

Vatandaşların hangi alanda ihtiyacı olursa olsun Milas Belediyesi olarak bu ihtiyaçlarını karşılamaya gayret gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Muhammet Tokat; "Sosyal yardım alanında Milas Belediyesi olarak yardım ve desteklerimizi her geçen gün artırarak devam ettiriyoruz. Aslında hepimiz birer engelli adayıyız. Sosyal belediyecilik anlamında engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmanın gayreti içersindeyiz” dedi.

Tekerlekli sandalyelerine kavuşan vatandaşlar ise Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat başta olmak üzere tüm ilgililere teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500