Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN YARIN RADYO GÖZLEM’DE…

KAYMAKAM ARSLAN YARIN RADYO GÖZLEM’DE…
Bu içerik 818 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, bu yıl 5’incisi 3-4 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Milas Zeytin Hasat Şenliği hakkında bilgi vermek üzere yarın Radyo Gözlem’in konuğu olacak…

İlçemiz ile zeytin ve zeytinyağımızın tanıtımına büyük katkı sunan Milas Zeytin Hasat Şenliği hakkında bilgi vermek üzere Milas Kaymakamı Eren Arslan, 18 Ekim 2018 Perşembe günü saat 12.30’da Haber Müdürü Gizem Kapusuz’un sunduğu Ana Haber Bültenine konuk olacak.

Milas Kaymakamı Eren Arslan programda, Milas Zeytin Hasat Şenliği'nin programı ve ilçemize katkıları hakkında açıklamalarda bulunacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hamit Ertunç     2018-10-18 KAYMAKAM BEYİN DİKKATİNE !! Halitbey bulvarı ve bodrum kavşağında her gün aşırı sürat nedeniyle bir trafik kazası olmakta ve canlar yanmaktadır. Bilhassa hafriyat kamyonları ,tır lar, silobaslar ve doğal olarak ufak araçlar bu yolda çift taraflı aşırı sürat yapıyorlar. Ve hemen her gün bir trafik kazası oluyor. Bunun yanında bilhassa gece yarısı bazı insanlık dışı yaratıklar çevredeki insanların ertesi gün işe veya okula gideceğini bu nedenle istirahat etmeleri gerektiğine aldırmadan sonuna kadar açılmış ,pencere camlarını zangırdatan müzik sesiyle sokak aralarında dolaşmaktadır. Yine bilhassa gece yarısı ortalığı kaldıran bir egzos sesi ile motorsikletler bu yolda yarışıyor. Çocuk yaşta ehliyetsiz, kasksız motor sürücüleri tehlike saçmaktalar. İlçenin mülki amiri olarak bu konda bir önlem almayı düşünüyormusunuz? Yoksa bu başıboşluk bu şekilde devam edecekmi?