Advert
Advert
Advert

“ENFLASYONLA TOPYEKUN MÜCADELE”YE "VARIZ"

“ENFLASYONLA TOPYEKUN MÜCADELE”YE
Bu içerik 1260 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

TOBB, Enflasyonla mücadele için 81 il ve 160 ilçede üyesi olan oda ve borsalarla birlikte “Enflasyonla topyekun mücadele” için “Varız” dedi.

MİTSO da oda üyelerine çağrıda bulunarak, “Enflasyonla topyekun mücadelede biz de varız” dedi ve üyelerine satış fiyatlarında yüzde 10 indirim yapmaya çağırdı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 81 ve 160 ilçedeki üyesi olan oda ve borsalara çağrıda bulunarak, "Enflasyonla topyekun mücadelede biz de varız" dedi. TOBB, üyesi olan firmaların kampanyaya en geniş şekilde katılımda bulunmasını ve ürünlerin satış fiyatlarında en az % 10'luk bir indirim uygulanmasını istedi.

TOBB'nin çağrısı üzerine Milas Ticaret ve Sanayi Odası da tüm üyelerine mesaj göndererek “Enflasyonla topyekun mücadeleye varız” kampanyasına destek vermeye davet etti.    MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Üyelerimizin 'enflasyonla mücadele için varız'  diye başlatılan topyekun mücadele kampanyasına destek olacaklarına inanıyoruz. Bu kampanya kapsamında üyelerimizin, üç aylık süre için ürünlerinin satış fiyatlarına yüzde 10 indirim yapmalarını bekliyoruz. Biz, MİTSO olarak, TOBB olarak ve tüm Türkiye olarak el ele verirsek yenemeyeceğimiz hiçbir güç yoktur. Biz de MİTSO olarak enflasyonla topyekun mücadelede varız, diyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500