Advert
Advert

CHP'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ VE İSTİFA...

CHP'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ VE İSTİFA...
Bu içerik 2245 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yerel seçimlerde CHP’den Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olmak için CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, görevinden istifa etti… CHP Milas İlçe Başkanlığına vekaleten İlgin Göktepe getirildi…

CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, 31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde CHP’den Milas Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı olmak için görevinden ayrıldı. Bu kararın ardından CHP İlçe Örgütlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı İlgin Göktepe de vekaleten İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu; “31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde Milas Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığım sebebiyle, çok sevdiğim ve onurla sürdürdüğüm CHP Milas İlçe Başkanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım. 2019 Yerel seçimlerinden partimizin daha güçlü bir şekilde çıkacağından eminim. Sürecin adaylara, partimize, ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ayrıca CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Dönmez, emekli öğretmen Türkan Kaya, Cüneyt İlter, işletmeci Mustafa Özgülergil de Milas Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı olmak için görevlerinden istifa ederken, Pelin Kara Subaşı da Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına getirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500