Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

THY’DEN TANIŞMA VE VEDA ZİYARETİ…

THY’DEN TANIŞMA VE VEDA ZİYARETİ…
Bu içerik 669 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Hava Yolları A.O.’nın Milas-Bodrum Havalimanı'nda yıllardır başarıyla görev yapmakta olan Satış Müdürü Turan Yardımcı, Rusya’nın başkenti Moskova’ya atandı… Turan Yardımcı’nın yerine ise THY’nin Antalya Satış Müdürü Cengiz Tuncel getirildi…

THY’nin Moskova’ya atanan başarılı Bodrum Satış Müdürü Turan Yardımcı ile yerine atanan Cengiz Tuncel, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ettiler. Moskova’ya atanan Turan Yardımcı’nın veda THY’nin yeni Satış Müdürü Cengiz Tuncel’in tanışma amaçlı ziyaretinde yöremizin yeni yıldaki turizm durumu da değerlendirildi. Görüşmede, Rus turistlerin Tercihlerinin yeniden Türkiye’ye döndüğü belirtilerek önümüzdeki dönemde, Milas-Bodrum yöresini çok yakından tanıyan Turan Yardımcı’nın da Moskova’da görev yapmasının yöre turizmine olumlu şekilde yansıyacağı ifade edildi.

Turan yardımcı'nın Moskova’ya, Tuncel'in yöremiz için atanması avantaj…

Milas ve Bodrum yöresini çok iyi tanıyan ve THY Bodrum Satış Müdürü olarak çok başarılı çalışmalar yapan Turan Yardımcı’nın Moskova’ya atanmasının yöremiz için çok büyük bir avantaj olduğunu belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; “Aynı şekilde, Sayın Turan Yardımcı’nın yerine, Türkiye turizminin en önemli merkezi Antalya’dan Sayın Cengiz Tuncel’in atanması da Bodrum ve Milas için çok büyük bir avantajdır. Sizleri kutluyor ve yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500