Advert
Advert

RÜŞVET VE TEFECİLİK İDDİASINA 3 TUTUKLAMA…

RÜŞVET VE TEFECİLİK İDDİASINA 3 TUTUKLAMA…
Bu içerik 2255 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Milas Grup Amirliği tarafından ilçemizde tefecilik ve rüşvet olaylarına karıştığı iddia edilen 9 kişiden 3’ü tutuklandı…

İlçemizde, tefecilik olaylarına karıştığı tespit edilen ve şahısların belli kişilere borç para verdikleri, bu paralar karşılığında yüksek miktarda senet imzalattıkları, bu senetleri ödemeyen şahısların da haciz yoluyla arazi ve taşınır-taşınmaz mallarına el koydukları tespit edilen 7 kişi ve Tapu Müdürlüğü’nde görev yapan iki memurun da rüşvet olaylarına karıştığının tespit edilmesiyle toplamda 9 kişi KOM Milas Grup Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınarak Milas Adliyesi’ne sevk edilmişti.

Milas Adliyesi’nde hakim karşısına çıkartılan, tefecilik olayına karıştıkları iddia edilen Ü.E., E.T., C.T., İ.T., T.T., M.D. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, rüşvet olayına karıştıkları iddia edilen K.Ç., M.T., her iki olay da karıştığı iddia edilen L.T. adlı şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500