Advert
Advert

HER ŞEY MOR BEYAZ İÇİN...

HER ŞEY MOR BEYAZ İÇİN...
Bu içerik 937 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milasspor Masterler Yönetim Kurulu Üyeleri, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yönetim Ekibini 3 Ekim Çarşamba günü ziyaret etti…

Milasspor Masterlerı, Güllük Stadyumu’nda 7 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yeni Milasspor Futbol Takımı’nın sezon açılışı için taraftar desteği beklediklerini belirttiler.

Milasspor Masterler Koordinatörü Erkan İşli, yönetim ekibi üyeleri Ahmet Akbaş, Fuat Turan ve Mehmet Kabak’ın katıldıkları ziyarette ilk konuşmayı Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak yaptı. Abbak, Milasspor’un eski futbolcularının yanlarında olmasından büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, “aramıza hoşgeldiniz” dedi.

Taraftarlar Derneği Koordinatörü Erkan İşli ise konuşmasında, Taraftarlar Derneği’nin geçen sene Milasspor Masterler takımına verdiği destekler için teşekkür ederek; “Öncelikle davetiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizler biliyoruz ki bir futbol takımının ardındaki en itici güç taraftarlardır. Milassporun taraftarları da her koşulda futbolcularını desteklemiştir. Şimdi yeni bir görev için yine birlikte olma zamanı geldi. Mor-beyaz renklere sahip 2 futbol takımını desteklemek için sizleri 7 Ekim’de Güllük Stadyumu’na davet ediyoruz. Milas’ın tanıtımının yapılacağı bu spor etkinliğinde siz taraftarlarımızla büyük bir coşku yaşayacağız. Milas’ın cefakar ve fedakar taraftarlarının büyüklüğünü herkes televizyondan izleyerek görecek. Masterler Milli Futbol Takımımız ile Yeni Milasspor arasında oynanacak, sezon açılışı karşılaşması öncesinde Milasspor Masterler ile Didimspor Masterler arasındaki maçı sizlerin de izleyerek bizlere destek olmanızı istiyoruz. Milasspor Masterler olarak bizlerden istekleriniz varsa elimizden geleni yapacağımıza inanmanızı istiyoruz” dedi.

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak; “Bizim sevdamız mor beyazlı Yeni Milasspor’dur. Kulüp başkanları, yönetimler, futbolcular herkes gider, mor beyaz sevda ve taraftarlar kalır. Bizler hiç kimsenin yönlendirmesi ile hareket etmiyoruz ve etmeyiz. Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği ve taraftarlar olarak kulübümüzle olan sıkıntı, futbol takımımızın başarılı olması ve iyi yönetilmesi isteği ile ilgilidir. Bizler futbolcu kardeşlerimizin her zaman yanındayız ve yanlarında da olmaya devam edeceğiz. Bu anlamda pazar günü Milas’ın tanıtımı adına yapılacak, spor organizasyonunda sevdamız olan mor-beyaz Milasspor’u desteklemek için tribünlerdeki yerimizi alıp, gereken desteği futbol takımımıza ve Milasspor Masterler takımına vereceğiz” dedi.

Milasspor Amigosu İbrahim Alır ise yaptığı konuşmada; “Tribün desteğimiz ve şovlarımızla, Güllük Stadı’nın tribünlerinde pazar günü hem Yeni Milasspor hem de Milasspor Masterlar takımımız adına yerimizi alıp onları destekleyeceğiz” diyerek Milaslı tüm taraftarları Güllük Stadyumu’na davet etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500