Advert
Advert

ÇOMAKDAĞ MAHALLESİ’NDE PARKE ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI…

ÇOMAKDAĞ MAHALLESİ’NDE PARKE ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI…
Bu içerik 1152 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi'nin kırsal mahallelerde yürüttüğü çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Çomakdağ-Kızılağaç Mahallesi’nin sokak ve yollarına 1,550 metrekare kilit parke döşeyen ekipler, benzer çalışmaların diğer mahallelerde de devem edeceğini belirttiler.

Mahallelerdeki parke ve asfalt yol yapımımı ile vatandaşların istek ve taleplerine yönelik çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çomakdağ-Kızılağaç Mahallesi’ndeki sokak ve yollarda 1.550 metrekarelik parke döşeme işini tamamladı. Zamanla bozulan parkelerin yenilenmesini sağlayan ekipler, ilçedeki tüm mahallelerde bu çalışmalara devam ettiklerini vurguladılar.

Belirlenen plan dâhilinde sıra ile kırsal mahallelerde birden fazla ekiple bir çok alanda çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, iş planları dahilinde tamamladıkları yerlerin ardından, farklı mahallelerdeki çalışmalarını yürütüyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat,  “İlçemizin genelindeki tüm mahallelerde öncelik sırasına göre kilit parke döşemesi ve yol yapım çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalarımızın ardından kırsal mahallelerimizde eski, bakımsız ya da çamurlu yol kalmayacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500