Advert
Advert

MİLAS’TA FUTBOL ŞÖLENİ...

MİLAS’TA FUTBOL ŞÖLENİ...
Bu içerik 1141 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor- Masterler Milli Takımı

2018-2019 Futbol sezonunda Muğla Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek son 2 yılın şampiyonu Yeni Milasspor, 7 Ekim Pazar günü Güllük Stadyumu’nda yapacağı sezon açılışı töreninde Türkiye Masterler Futbol Milli Takımı ile bir hazırlık maçı yapacak.

Türkiye Masterler ve Vetaranlar Futbol Federasyonundan Açıklama...

Milas Güllük Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan futbol şöleni ile ilgili olarak Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu’ndan bir açıklama yapıldı.

Açıklamada; “7 Ekim Pazar günü Yeni Milasspor sezon açılışı futbol şöleni kapsamı içerisinde Yeni Milasspor ve Masterler Milli Karma Futbol Takımı arasında Güllük Stadyumu’nda bir gösteri maçı gerçekleştirilecek.

Türkiye Masterler ve Vetaranlar Futbol Federasyonumuz adına bu etkinlikte As Başkan Hasan Gümüşkesen, Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Nayman, Denetleme Kurulu Üyesi Erkan İşli görevlendirilmiştir.

Milas Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat ve Yeni Milasspor’un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte federasyonumuza destek olan Milas Belediye Başkanımıza ve Yeni Milasspor Yönetimine şükranlarımızı sunarız.

Bu organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Onay Ambalaj’a ve Alindos Zeytinyağları’na teşekkür ederiz” denildi.

7 Ekim Pazar günü Güllük Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan Yeni Milasspor sezon açılışı töreninde önce Milasspor Masterlerı ile Didim Masterlerı arasında gösteri maçı oynanacak, maç sonrası Yeni Milasspor Futbol Takımı futbolcuları taraftarlara tanıtılacak ve son olarak Yeni Milasspor Futbol Takımı ile Türkiye Masterler Milli Karma Futbol  Takımı arasındaki gösteri karşılaşması ile tören sona erecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500