Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ KUTLADI...

KAYMAKAM ARSLAN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ KUTLADI...
Bu içerik 617 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nin başarılı 3 güreş antrenörünü makamında kabul etti. Kaymakam Arslan Milli Takım Antrenörlüğü de yapan Mustafa Boylu, Bünyamin Emik ve Abdullah Aldemir’i yaptıkları başarılı  çalışmaları nedeniyle kutlayarak teşekkür sertifikalarını verdi.

Milas’ta güreş sporunun ilçe tanıtımına büyük katkısı olduğunu belirten Milas Kaymakamı Eren Arslan geçmişte başarılı çalışmaları olan Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nin yeni spor sezonuna 2 Balkan Şampiyonluğu ile başlamasının da ayrıca önemli ve Milas adına gurur verici olduğunu söyledi.

“Başarılı güreşçileri başarılı antrenörler yetiştirir” diyen Kaymakam Eren Arslan Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nin 3 başarılı antrenörünü kutladığını vurgulayarak yeni sezonda da Güreş sporundan büyük başarılar beklediğini belirtti.

Teşekkür Ettiler...

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Güreş antrenörleri ve Milli Takım Antrenörleri Mustafa Boylu, Bünyamin Emik ve Abdullah Aldemir’de kendilerini kutlayan ve teşekkür sertifikası ile onurlandıran Milas Kaymakamı Eren Aslana güzel sözleri ve anlamlı davranışı için teşekkür ederek güreş sporunda Milas’ın adını en iyi şekilde duyurmak için yapacağımız çalışmalara yeni sezonda da devam edeceklerini söylediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500