Advert
Advert
Advert

MİLAS’TA EMRE AYDIN RÜZGARI ESTİ...

MİLAS’TA EMRE AYDIN RÜZGARI ESTİ...
Bu içerik 1437 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Emre Aydın ilçemizde coşkulu bir seyirci kitlesi önünde konser verdi... Milas Gençlik Spor tarafından düzenlenen Emre Aydın konseri 21 Eylül 2018 Cuma akşamı saat 22’de Milas Amfi Tiyatro’da gerçekleşti…

İlçemizde çeşitli spor dallarında faaliyet gösteren ve 2017- 2018 sezonu Muğla 2. Amatör Futbol Ligi’nde şampiyon olarak tamamlayan ve Muğla 1. Amatör Futbol Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Milas Gençlik Spor’a destek amacıyla Emre Aydın konseri düzenlendi.

Düzenlenen konsere, Milas Gençlik Spor Başkanı Ersin Köksal, Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Başkanı Erhan Çiftçi, Milas Gençlik Spor Yöneticileri ve çok sayıda Milaslı müziksever katıldı.

Konserde bir konuşma gerçekleştiren Milas Gençlik Spor Başkanı Ersin Köksal, Emre Aydın’ı Milaslılarla buluşturmanın gururunu ve heyecanını yaşadığını belirterek, Emre Aydın’a çiçek takdim etti.

Emre Aydın, sahne performansı ve söylediği birbirinden güzel şarkılarla Milaslı müzikseverler tarafından büyük beğeni topladı. Milaslı izleyiciler, Emre Aydın’ın seslendirdiği şarkılara hepbir ağızdan eşlik etti. Yaklaşık 90 dakika sahnede kalan Emre Aydın, konsere ilgi ve katılım gösteren tüm Milaslı müzikseverlere teşekkür etti.

Gecenin sonunda konserin organizatörü Onur Medya sahibi Onur Bozer de tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500