Advert
Advert
Advert

TEŞEKKÜR BELGELERİNİ ALDILAR...

TEŞEKKÜR BELGELERİNİ ALDILAR...
Bu içerik 827 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Folklor ve Araştırma Derneği (MİFAD) tarafından, gençlik konserinde yer alan öğrencilere teşekkür belgeleri verildi...

Geçtiğimiz günlerde MİFAD tarafından, Milas Belediyesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen ve 4 farklı müzik grubunun sahne aldığı gençlik konserini başarıyla gerçekleştiren öğrencilere teşekkür belgeleri verildi.

MİFAD Binası’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Dernek Başkanı Mustafa Emekli, dernek yöneticileri eğitmenler ve öğrenciler katıldı.

Siyah, Koğuş, Mavi ve Siyah (Akustik) adlı 4 müzik grubunun başarıyla gerçekleştirdiği rock ve akustik müzik konseri, müzikseverler tarafından tam not almıştı. Bu konseri hazırlayan ve konseri büyük bir başarıyla gerçekleştiren öğrencilere MİFAD başkanı ve yöneticileri tarafından başarı belgeleri verildi. MİFAD binasındaki Milas Sanat Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, MİFAD Başkanı Mustafa Emekli bir konuşma yaptı. Konserin hazırlanmasında ve başarıyla gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Emekli; “Şimdiye kadar birçok etkinlik yaptık. Milas’ta kültür ve sanat adına bu tür faaliyetler düzenlemek ve gençlerin bu etkinliklerde yer alması çok sevindirici bir olay. Bu tür etkinlikleri önümüzdeki yıllarda da düzenlemek için gerekli çabayı göstereceğiz” dedi.

Konser hakkında açıklama yapan müzik grubu üyesi Arda Baran Özcan ise; “Konser yapma kararı aldıktan sonra sahneye çıkacak 4 grup oluştu. Yaklaşık 1,5 haftalık yoğun çalışmanın ardından güzel bir konser gerçekleştirdik. Bizleri üzen ise seyirci sayısının beklentimizin altında olmasıydı” dedi.

Konser hakkında söz alan diğer grup üyeleri ise şarkıların genel olarak konsepte uygun seçildiğini ancak heyecandan kaynaklanan bazı eksikliklerinin olduğunu, ileriki dönemlerde kazandıkları tecrübelerle daha iyi konserlerle, müzikseverlerin karşısında olacaklarını söylediler. Müzik grubu üyeleri Gençlik Konseri’ni düzenleyen ve kendilerine sahneye çıkma imkanı veren herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Yapılan konuşmalardan sonra, MİFAD Başkanı Mustafa Emekli, dernek yöneticileri ve eğitmenleri tarafından konseri gerçekleştiren öğrencilere teşekkür belgeleri verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500