Advert
Advert

BEÇİN’DE AYRILIK RÜZGÂRI SERT ESTİ...

BEÇİN’DE AYRILIK RÜZGÂRI SERT ESTİ...
Bu içerik 1563 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Muğla Birinci Amatör Küme Şampiyonluğu ile 2018-2019 sezonunda Süper Amatör Küme Ligi’nde oynama hakkını elde eden ilçemiz takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’da ayrılık rüzgârları sert esti.

2018-2019 Süper Amatör Küme Ligi’nin başlamasına çok az bir süre kala takımın başında olan ve geçen sene kazanılan şampiyonlukta emeği olan teknik sorumlu Âlim Deligöz ve Milaslı genç futbolcular Vedat Aras, Samet Dilli, kaleci Oğuzhan Gürler, Ali Doğan Çulha ve Okan Pınar takımdan ayrıldıklarını açıkladılar.

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde hedefini şampiyonluk ve BAL ligi olarak belirten kulüp Başkanı Erhan Çiftçi yaşanan ayrılıklarla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Bünyemizde bulunan bazı futbolcularımızla yönetim olarak ayrılık kararı aldık ve bu gelişmeyi antrenörümüze bildirdik. Antrenörümüz Âlim Deligöz Hocamız da futbolcu ayrılıkları sonrasında kulübümüzle çalışamayacağını belirtti ve bizde kendisi ile yollarımızı ayırdık” dedi.

Ayrılıklar her kulüpte yaşanıyor...

Başkan Erhan Çiftçi: “Geçen sene yaşadığımız şampiyonlukta aramızdan ayrılan futbolcularımızın ve teknik sorumlumuz Âlim Deligöz’ün payı çoktur. Ancak her spor kulübünde gerekli görüldüğünde bu tür ayrılıklar yaşanmaktadır. Katkıları için futbolcularımıza ve teknik sorumlumuz Âlim Deligöz’e yönetimimiz olarak teşekkür ediyoruz. En kısa sürede takımımızın başına yeni teknik sorumlumuzu getirerek lig çalışmalarımız devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Çalışma şartları ayrılığı getirdi...

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Takımı’nda yaşanan futbolcu ayrılıkları sonrasında kulüple yollarının ayrıldığını sosyal medya yolu ile duyuran Teknik Sorumlu Âlim Deligöz “Söylenecek çok fazla söze gerek yok. Geçen sene yaşadığımız şampiyonluğun sevincini birlikte paylaştığımız futbolcularımızın ayrılıkları sonrasında yönetimle görüşerek bu şartlarda kulübün futbolcularının antrenörlüğünü yapamayacağımı belirttim ve karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırdık. Beçin Gençlikspor’a lig mücadelesinde başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500