Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN DANİŞMENTLİLERİ DİNLEDİ...

KAYMAKAM ARSLAN DANİŞMENTLİLERİ DİNLEDİ...
Bu içerik 593 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçe merkezi başta olmak üzere, 132 mahalleye yönelik başlatmış olduğu ziyaretler kapsamında bu hafta Danişment Mahallesi’ne giderek vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi...

Danişment Mahalle Muhtarı Mehmet Akçakır ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Arslan’a Milas İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Kızılca, İlçe Sağlık Müdürü M. Ergun Kırova, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, MUSKİ Sorumlu Şefi Çetin Korkut, ADM Elektrik Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom Müdürü Birol Acar ve Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkili personelleri de eşlik etti.

Kaymakam Arslan Danişment Mahallesi’nde yaptığı konuşmada “Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu haftaki ziyaret adresimiz ise Danişment oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışmalar yapılacaktır ”dedi.

Kaymakam Arslan’ın konuşmasının ardından mahalle muhtarı ve vatandaşlar yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dile getirdi. Mahalle sakinleri özellikle karayolu ve menfezlerle ilgili sorun yaşadıklarını ve arazilerinde kışın su baskınlarıyla karşı karşıya geldiklerini, bazı mahalle yollarına da parke taşı döşenme talebinde bulundu. Kaymakam Arslan daha sonra kurum amirlerine yaşanan sıkıntı ve sorunların giderilmesi konusunda talimat verdi.

Kaymakam Arslan vatandaşlarla yaptığı görüşmenin ardından Danişment Mahallesi’nde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Ziya Karaoğlu ve bazı vatandaşları da evinde ziyaret ederek herhangi bir taleplerinin olup, olmadığını sordu.

İkamet ziyaretlerinde bazı vatandaşları yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken, Kaymakam Arslan ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yetkili birimleri talimat vererek ziyaretlerini sonlandırdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500