Advert
Advert

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI VE KONSER BİR ARADA...

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI VE KONSER BİR ARADA...
Bu içerik 1194 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sevilen müzik gruplarından biri olan, özellikle gençler tarafından beğenilerek dinlenen Zakkum, Milas’ta konser verdi.

Milas Belediyesi Beçin Spor Kulübü şampiyonluk kutlamaları kapsamında Zakkum, Milas Amfi Tiyatro’da Milaslılara müzik keyfi yaşattı.

Geçtiğimiz sezon Muğla 1. Amatör Ligi gruplarında başarılı bir performans sergileyerek şampiyon olan ve Muğla Süper Amatör Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor, şampiyonluk kutlamaları kapsamında sevilen müzik gruplarından biri olan Zakkum’u Milaslı müzik severlerle buluşturdu.

Şampiyonluk kutlamaları ve konsere, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Başkanı Erhan Çiftçi, Milas Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ersin Köksal ve çok sayıda müziksever katıldı.

Konser öncesinde, Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor futbolcuları ve teknik ekibi, şampiyonluk kupalarını almak üzere sahneye davet edildi. Kupayı Milas Gençlik Spor Başkanı Ersin Köksal ve CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’ın ellerinden aldılar. Kupayı teslim etmeden önce bir konuşma yapan Ersin Köksal, “ Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü’nü 2017- 2018 yılındaki şampiyonluklarından dolayı kutluyorum ve yeni sezonda da başarılar diliyorum. Muğla Amatör Spor Kulüpleri adına bu kupayı takdim ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi ve kupayı teslim etti. Kupanın ellerde havaya yükselmesinden sonra futbolcular, teknik heyet ve Beçinli taraftarlar büyük coşku yaşadılar.

Kupa töreninden sonra bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Başkanı Erhan Çiftçi, kutlamaya katılan herkese hoşgeldiniz diyerek, “Göreve geldiğimiz yıldan itibaren takım olarak çok güzel bir gelişme gösterdik ve daha iyi yerlere gelmek için çaba gösteriyoruz. Bizlere destek olan Milas halkına çok teşekkür ediyoruz. Teknik ekibimiz ve futbolcularımızı yürekten kutluyorum. Çok iyi çalışarak ve büyük fedakarlıklar göstererek şampiyon olmayı hak ettiler ve önümüzdeki sezonda bu başarıyı devam ettirmek istiyoruz ” diyerek sözlerini noktaladı.

Kutlama töreninden sonra sahneyi sevilen müzik gruplarından biri olan Zakkum aldı. Milas Belediyesi Beçin Spor atkısıyla sahneye çıkan Zakkum Grubu, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ve sahne performansıyla Milaslı müzikseverlere keyif dolu anlar yaşattı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500