Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR, ARENA CROSS FİTNESS’TA…

YENİ MİLASSPOR, ARENA CROSS FİTNESS’TA…
Bu içerik 1140 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan, 2 yılın şampiyonu Yeni Milasspor, Ekim ayının son haftasında başlayacak olan lig maçları hazırlıklarını Teknik Sorumlu Cenk Atasoy nezaretinde sürdürüyor.

Milas Şehir Stadyumu’nun Muğla Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından suni çim haline dönüştürülmesi çalışmaları nedeniyle antrenmanlarını Milas dışındaki sahalarda yapmak zorunda kalan ilçemiz takımı Yeni Milasspor, ilk antrenmanını Milas Arena Sahası’nda yapmıştı.

Milas Arena Cross Fitness Spor Salonundalar…

Geçtiğimiz günler içersinde sahipliğini ve işletmeciliğini Milas’ın vücut geliştirme sporcularından biri olan Sercan Günay’ın Arena Cross Fitness Spor Salonu’na giden Yeni Milasspor futbol takımı, Teknik Sorumlu Cenk Atasoy gözetiminde kondisyon ve ağırlık çalışmaları yaptılar.

Arena Cross Fitness spor Salonu’nda yapılan çalışmalarda Yeni Milasspor futbolcularına spor salonunun hocalığını da yapan Sercan Günay yardımcı oldu. Sporcuların hareketleri doğru yapmaları konusunda bilgiler veren Sercan Günay’a çalışma sonrasında takımın teknik sorumlusu Cenk Atasoy ve futbolcular teşekkür ettiler.

Antrenman konusunda saha bulamamaktan dolayı çalışma şartlarının istenilen düzeyde olmadığını vurgulayan Cenk Atasoy, liglerin başlayacağı tarihe kadar 4-5 hazırlık maçı yapmayı düşündüklerini söyledi.

Yeni Milasspor futbolcu kadrosunun ligin ağırlığını kaldıracak güçte olduğunu da dile getiren Atasoy, “taraftarların ve hepimizin beklentisi yine şampiyonluk ve BAL Ligi’dir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500